“Ми повинні вшанувати пам’ять загиблих і постраждалих жертв депортації кримських татар 1944 року і не забувати нашу спільну біду, щоб більше ніколи подібне повторилося в майбутньому. Слава кримськотатарському народу! Слава Україні…”

ОЛЕГ БАРНА: ДЕПОРТАЦІЯ КРИМСЬКИХ ТАТАР Є БІЛЛЮ УКРАЇНСЬКОЇ НАЦІЇ

Біль кримськотатарського народу є частиною болю великого серця української нації, так як вона співзвучна із депортацією західноетнічної групи українців – лемків під час операції “Вісла”, організованої радянським режимом Польщі. Про це написав народний депутат фракції “Блок Петра Порошенка” Олег Барна на своїй сторінці у Фейсбуці.
“Мені та моїй родині як нащадкам лемків, дуже близька ця трагедія. Мої предки теж були депортовані з рідної землі та вимушено покинули власні домівки”, – зазначив Олег Барна.
“Ми повинні вшанувати пам’ять загиблих і постраждалих жертв депортації кримських татар 1944 року і не забувати нашу спільну біду, щоб більше ніколи подібне повторилося в майбутньому. Слава кримськотатарському народу! Слава Україні!”, – написав народний депутат.

Олег Барна: «Законопроекти щодо декомунізації повернуть національну гідність українців»

Нам потрібно нарешті викреслити з пам’яті і забути цю ганьбу, яка була пов’язана з тоталітарним радянським режимом, викорінити з нашого національного коріння все те, що пов’язано із сталінізмом, ленінізмом та радянським комунізмом. Про це заявив народний депутат фракції «Блок Петра Порошенка» Олег Барна у парламентському залі під час виступу.
«Сьогодні Верховна Рада України прийняла проект Постанови про перейменування міста Дніпропетровська Дніпропетровської області (№3864) на місто Дніпро. Колегам з «Опозиційного блоку», які збирали підписи за збереження назви міста Дніпропетровськ, я б хотів порадити прислухатись до думки українського народу та свої підписи поставити туди, де вони та їхній лідер будучи при владі, мали народ і Україну! Тому закликаю всіх проголосувати за законопроекти, пов’язані із декомунізацією і поверненням патріотичної свідомості до нашої національної гідності. Слава Україні!», – сказав народний депутат Олег Барна.

ОЛЕГ БАРНА: ОСНОВОЮ ПЕНСІЙНОЇ РЕФОРМИ МАЄ БУТИ СПРАВЕДЛИВЕ НАРАХУВАННЯ ПЕНСІЙ ТА ЗВІЛЬНЕННЯ РОБОЧИХ МІСЦЬ ДЛЯ МОЛОДІ

Однакові пенсії як для тих, хто виконував висококваліфіковану роботу, так і некваліфіковану, є незаконним рішенням. Про це заявив народний депутат фракції «Блок Петра Порошенка» Олег Барна в ефірі телеканалу «Еспресо.ТВ».
«Надвисокі пенсії, котрі були нараховані за «особливими» правилами (не так як простим людям) і котрі у 20-80 раз перевищують мінімальну пенсію є антинародними. Повинно бути отримання однакових пенсій як тими, що мають 40 років робочого стажу і тими, хто взагалі ніде не працював», – зазначив народний депутат Олег Барна.
Політик наголосив, що вік виходу на пенсію необхідно повернути до 55 і 60 років, дозволити виходити на пенсію за вислугою років, щоб звільнити місце для молоді.
«Високі пенсії для працюючих пенсіонерів є необґрунтованими поряд із тисячами безробітних молодих спеціалістів (окрім специфічної, наукової чи такої, де не можуть обійтися без висококваліфікованого спеціаліста (експерта), досвід котрого пов’язаний з віком). Якщо ми не можемо за законом відмінити такі надвисокі пенсії, то ми повинні оподатковувати ці «елітні» пенсії, а податок направити на збільшення мінімальних», – сказав депутат.