Саме вони спонукали колег по перу прийти на творчу зустріч із письменником Василем Прухницьким,  що відбулася днями в Залі літературної слави  Львівської обласної організації Національної спілки письменників України.

Цьогоріч минуло п’ять років, як пан Василь став членом Спілки письменників. І упродовж цих п’яти літ він писав — наполегливо й систематично, випускаючи одну книжку за іншою. Лише за останній рік його творчий рахунок поповнився книгами: казками “Чари старої шахівниці”, “Казковий сон”, “Походеньки жабеняти Яреми” в двох частинах, збіркою спортивних новел “Скороходько” та збіркою прози “Легенди Карпат”.

Крім того, кілька днів тому автор книжок для дітей відсвяткував річницю власного шлюбу. 35 літ минуло відтоді, як він поєднав свою долю з Оксаною, яка увесь цей час  підтримує всі цього починання.

По-третє, Василь Прухницький недавно відзначив і свій день народження. Шістдесят дев’ять років тому він з’явився на світ.

В.О. голови  львівської Спілки Олесь Дяк запропонував  п. Василеві формат проведення творчої зустрічі у вигляді  монологу. Чому він після довгого карантинного мовчання особливо зрадів. Відтак враженнями від його творчості ледве встигли поділилися колеги по перу: Марія Людкевич, Мирослава Данилевська, Людмила Пуляєва та Володимир Ганулич.

Пресслужба Львівської обласної організації НСПУ

52