Автомобільні змагання вже понад сто років тримають першість серед інших видів спорту за своєю привабливістю для глядачів. На скептичні зауваження, а яке ж відношення до цього факту має Україна, відповім – безпосереднє!

Запрошуємо Вас 1 жовтня 2019р. в кінотеатр «Мультиплекс» (адреса: Київ, Столичне шосе, 103, ТРЦ «Атмосфера») де о 12:00 відбудеться презентація документальної стрічки «Поїхали!» автора та режисера Євгена Удовиченко.
Ідея заходу: показати маловідому частину спортивної історії України. А саме – народження, становлення і спроби вдосконалення автомобільного спорту.
Мета заходу: акцентувати увагу глядача на ролі й значенні автоспорту в житті багатьох поколінь співгромадян. Дати глядачеві розуміння, що ми нація з багатим технічним минулим, і щоб там не казали красномовні розумники, з прекрасним технічним прийдешнім.
«Спорт – це прогрес, – сказав легендарний український автогонщик Сергій Леонідович Вукович в одному зі своїх інтерв’ю. – Суспільство, що не розвиває спорт, приречене на вимирання. Але ми ж не збираємося вмирати!?»
Поїхали!

З повагою, Президент КМАМК
Сергій Малик