27 листопада 1942 року німецькими окупантами було розстріляно 60 в’язнів Чортківської тюрми у полі між Чортковом та Ягільницею, що на Тернопільщині. Протягом багатьох років тривали пошуки місця розстрілу, які нарешті увінчалися успіхом.  І ось через 75 років загиблих буде поховано з усіма почестями та за християнським звичаєм.

Чин поховання відбудеться 18-19 листопада 2017 року.
18 листопада о 12 год 30 хв труни з тлінними останками будуть доставлені до катедрального Собору Петра і Павла у м.Чорткові, де їх зустрічатимуть духовенство, родичі загиблих і миряни. Тоді ж відбудеться панахида. Протягом доби всі бажаючі матимуть змогу вклонитися праху загиблих у Соборі.
19 листопада о 12-й год розпочнеться чин похорону. Від катедрального Собору Петра і Павла траурна процесія рухатиметься через площу Героїв Євромайдану, пройде вулицею Степана Бандери до центрального міського кладовища, де й відбудеться поховання невинно убієнних.
Запрошуємо Вас своєю присутністю вшанувати пам’ять загиблих Героїв.

Контактна особа: заступник голови Чортківської районної державної адміністрації Віват Іван Осипович – тел.  068 62 708 92

                                                                                                           Чортківська районна державна адміністрація