Можливостей не бракує, додайте ще й свої

     Головна мета виставки – всесторонньо представити внутрішній продукт як перспективу подальшого розвитку ринку туристичних послуг України.

V Західноукраїнська туристична виставка-фестиваль – це можливість для її учасників представити в західному регіоні України свої нові туристичні програми, запропонувати вигідні умови придбання туристичних путівок, знайти нових клієнтів, зустрітися з колегами, обговорити ділові питання зі спеціалістами галузі, а також інформування жителів та гостей краю про різноманітність туристичних можливостей Тернопілля.

На виставці будуть широко представлені пропозиції туроператорів, музеїв і заповідників, закладів розміщення  (готелі, мотелі, кемпінги та ін.), санаторіїв, профілакторіїв і баз відпочинку, страхових та фінансових компаній, закладів харчування, навчальних закладів, що готують фахівців для туристичної галузі, видавництв і фахових видань, виробників та постачальників спортивного, туристичного спорядження і обладнання, сільського (зеленого туризму) Тернопільщини та регіонів України. Гостей та відвідувачів чекає багато сюрпризів, подарунків та несподіванок.

У програмі виставки-фестивалю – презентація районів області, регіонів України та іноземних держав, проведення круглих столів, конференцій, презентаційних семінарів. Для закордонних гостей відбудеться інфотур, а для представників всеукраїнських друкованих та електронних ЗМІ – прес-тур по області.

Вже традицією стало проведення фестивальних заходів, зокрема кулінарного фестивалю, на якому гості та відвідувачі матимуть можливість спробувати традиційні українські та національні страви. Вперше в рамках V Західноукраїнської туристичної виставки-фестивалю буде проводитись фестиваль ковальства та гончарства.

Насиченою буде й розважальна програма виставки: середньовічні майстер-класи, виступи аматорських художніх та фольклорних колективів, відомих провідних естрадних виконавців Тернопільщини.

Детальніше з програмою та умовами участі у виставці-фестивалі можна буде ознайомитися на сайті www.ternotour.com.ua.  За додатковою інформацією звертайтесь до управління з питань туризму облдержадміністрації за тел.: (0352) 434231, 433539, факс 430035, електронна пошта: e-mail: programa-tur@mail.ru.

Запрошуємо вас та зацікавлених осіб вашого регіону відвідати місто Тернопіль та розглянути пропозицію щодо представлення туристичних можливостей вашого регіону на V Західноукраїнській туристичній виставці-фестивалю.

           Просимо п Можливостей не бракує, додайте ще й своїовідомити організатора заходу – управління з питань туризму облдержадміністрації про свою участь до 18 квітня 2013 року.
— Можливостей не бракує, додайте ще й свої
_______________________________________
Назар Яворський,
начальник відділу зовнішніх зв’язків та промоції області

виконавчого апарату Тернопільської обласної ради