Про це заявив координатор “Руху Опору Капітуляції” на Січеславщині, екс-нардеп Андрій Денисенко під час мітингу “Дніпро чинитиме опір!”.

У рамках загальнонаціонального віче “СТОП РЕВАНШУ!” 24 травня громада Дніпра підіб’є підсумки року перебування Зеленського на посту Президента України. Хоча вже видно, що це капітуляція і на зовнішньому фронті – розпад міжнародної коаліції на підтримку України, і на вутрішньому – економічна криза та реванш проросійських сил.

“24 травня на нашому віче, яке розпочнеться о 12:00, ми розглянемо питання недовіри голові Дніпропетровської обласної ради Святославу Олійнику і голови облдержадміністрації Олександру Бондаренку. Нехай не забуваються, що вони поставлені сюди не якимось Зеленським і вони – не його служки, а відповідають вони перед усім народом України!” – заявив Денисенко.

Дніпряни встановлять флагшток із червоно-чорним прапором, – А. Денисенко
Під час мітингу-протесту “Дніпро чинитиме опір!” координатор “Руху Опору Капітуляції” на Січеславщині, екс-нардеп Андрій Денисенко анонсував повернення червоно-чорного прапору на місце, де він майорів – над урядовим кварталом Дніпра.
“Ми зробимо усе, аби стяг майорів на належному йому місці – в центрі Дніпра-Січеслава. Тому що Дніпро завжди було і буде форпостом боротьби за національну державність. Дніпро – це те місто, яке чинило опір Путіну і його посіпакам. Дніпро – це місто, яке 26 січня вийшло під ОДА і боролось проти режиму внутрішньої окупації, проти Януковича. Ми не мовчали. І зараз не будемо. Дніпро чинитиме опір і не здається!” – заявив він під час свого виступу.
Денисенко наголосив: за патріотичною громадою Дніпра – правда і закон, тому настане той момент, коли за нами буде сила, яку не зможе зупинити жоден посіпака режиму. Влада області, яка взяла курс на капітуляцію, своїми діями обурює дніпрян, які вважають зривання червоно-чорного прапору наругою над символом національно-визвольної боротьби українців у минулому та сьогоденні.
Нагадаємо, наприкінці квітня під покриванням поліції, за наказом голови Дніпропетровської облради С. Олійника, червоно-чорний прапор з ракети, що знаходиться быля громадського хабу “Медіапростір”, комунальники зірвали та скинули додолу червоно-чорний прапор. Пізніше активісти намагалися повернути його, однак зустріли шалений опір, тиск та погрози зі сторони поліції, а також пряме перешкоджання.
Дивіться відео: