Дорогим і уважним читачам «Золотої Пекторалі» пропонується в стислому варіанті.
Авторська передмова до Осьмої книги Тараса Девдюка «Ланцюг для Мете. Коротко.», котра належить «косівському» періоду його творчості (2019-2023, літо).           ЧОТИРИ ЗНАЙДЕНІ СТОРІНКИ УКР. МОВОЮ.
                            ПОРТФЕЛЬ ЩЕРБАКА

[I pass a few notes in Hong Kong dollars under the counter. Then she starts to talk.]

                               Maria

Механізм адаптації від  Дати-Аль-Бому має щось візеруюче та спільне з механізмом «долинки» рекету, де «жаби шляхетне плече» утихомирює з покоління на покоління покірну о б л щ и н у. Якщо коротко.
Проводячи в кінотеатрах Норідж всі свої часи з сьомого року (і навіть ті, котрі повернув як Юрій Тарнавський, хто в цьому признався мені), встиг я на смартфоні просити, щоб відпустили т о г о журналіста. Але ж ні, спочатку помер поет-однофамілець, а тоді — відразу відпустили… Ніби… в однокімнатній височеN Nій австрійській квартирі на лівому кутку другого поверху Києва, “ДЮРАС” АБА (саме та ж) звикала періодично-квартально через 24 дні після виходу з ладу біомеханіки як одного з о с н о в н и х  з перечислених на афіші мого кабінету до реконструкції літературних напрямків авангардизму росії 17-року 20 століття (Студії-викладання Іллінойського університету, 16-й поверх, місто Чикаго), встигнути дати з в і т  пану Сулимі в Альпи (Манітоба) до відома як завше і — «з гаком»! І то був Портфель Щербака — українського Посла від теренів Канади вниз аж до Мексіки й де-не -ді.
Тендітна промисловість останніх з низу ряду ґудзика від так-сяк беретних поправок уряди-годи зосереджує погляд на коліщатку ще однієї с в а р в к и. Мов наліпка.
Приблизний споглядальний загальний відмінок у звертанні до особи “о 5:00” бентежить уяву кожного, хто мав би і повинен стояти поряд, тримаючи парасолину майстрів з Текуче. До  к о ж н о г о  с л о в а  п о е т а. До к о ж н о г о  слова поета, не сказаного і небаченого ще. До кожного с л о в а  поета, піднятого його народом поза залом. До кожного слова п о е т а.


Девдюк Тарас Григорович

6:52, Friday, September 01, 2023.
United States, Harwood Heights.