Наприкінці червня стало відомо, що наш земляк, майстер спорту з веслування на байдарках і каное, у минулому – вихованець тренерського подружжя Олени та Сергія Осипенків та Новодністровської гімназії Анатолій Михайлецький (1992 р. н.) став чемпіоном Канади, переможно подолавши 1000 м у байдарці-двійці з тамтешнім співвітчизником з Торонто Eric Ellery.

У 2006 р. Анатолій на юнацькій Першості України був другим на кілометрівці, потім транзитом через Придністров’я потрапив до Москви, де встиг стати чемпіоном столиці Росії, а згодом у 2009 р. виїхав із родиною до Канади і є членом молодіжної збірної цієї країни.
Як розповіли його батьки, Тетяна й Олександр Михайлецькі в Інтернет-листуванні, для сина це – «щоденна рутинна праця зранку і ввечері, на що йде багато коштів. У Канаді спорт – дороге задоволення. Толя сам працює й оплачує тренування, рік тому придбав байдарку. Їздити на змагання та на тренувальні збори допомагаємо ми та хороші люди, які знають Анатолія, як професійного спортсмена. Зараз він поїхав до Галіфаксу, де у складі збірної Канади готується до змагань в Португалії. Ми дуже раді за свого сина, тому що в умовах величезної спортивної конкуренції та різних життєвих випробувань, Толя таки зміг показати свій талант людям.»
Пишаємось талановитим спортсменом, щиро вітаємо усім Новодністровськом й Анатолія, і його тренерів, подружжя Осипенків, котрим у 12-річному хлопчикові колись вдалося розгледіти яскраву зірочку веслування! Чекаємо нових перемог та омріяних досягнень!

Інна ГОНЧАР

На фото – Анатолій перший ліворуч, з батьками та братом

image (1)