Бігме нам не треба ядерної зброї. Нащо тої мороки з відновленням пускових шахт для ракет, навчанням персоналу, встановленням дуже дорогого обладнання та боєголовок. Щоби настрашити Путіна? Знайшли чим. Йому це по-барабану. У нього того «барахла» під землею ого-го скільки закопано. Не дай, Боже, з переляку заклинить ролик, натисне кнопку і повсюдно білі мухомори повиростають. А що то таке, то нам відомо на прикладі «мухомора» в Чорнобилі. Нє, усілякі там ракетоносії з ядерними шпилями нам навідріз не годяться.

До Путіна потрібний специфічний підхід. Він не боїться залякувань та анітрохи не реагує на «пустякові» санкції європейських та заокеанських країн. Путін, як корінний москаль, вповні розуміє «методи Тайсона-Кличка» та ще, коли чує «ісконно русский обичай» – триповерхові слівці, що спрадавна у вжитку на його «родинє-мать». Типу «пашол ти… і прочая». Гадаю, ви усікли про що йдеться? З «общепонятного» їх навіть не треба перекладати на українську мову. Однаковісінько звучать. Вони ж запозичені від «пєрвоістока».
Так ось, взяв би наш Гарант і без трясучки, на кшталт перемир’я, садонув б навідліг: «Володя, ти «на той» до нас поліз? Вали звідси. Бо як закличу всіх бандерівців – тобі п… Будеш вирубувати КП у скелях Жигулів або ж взагалі опинишся десь на сонячному Магадані. Ти ж знаєш – вони безсмертні, і «на тому» виділи твій ядерний чемоданчик».
Що тут незрозуміле для «дєревенского мужика»? Коротко, лаконічно і головне – по-їхньому. Почухав би Путін потилицю і подумав б про себе: «Бл…дь, жівучіє еті бандеровци! Дєдушка Сталін убівал, Гітлєр сжігал, а оні вновь воскреслі, Вітю Януковіча єлє нє прі… Впрямь Москву сожгут!». Водномить розпорядився б вивезти «зелених чоловічків» з Криму та козачків з Донбасу. Все кльово. А то заладили з якимись мінськими меморандумами, вуйка Кучму туди відсилають, нібито він наш суперспаситель-бетман. Бракує ще кума Ющенка з бочівками меду для підсолоджування. Цирк по-київськи!
Ситуацію за одним махом вирішив нардеп від провладної партії Барна, він же Олег, він же з бандерівської Нагірянки. З високої трибуни парламенту, мов з далекобійної гармати, я..як гепне: «Путін – ху..ло»!!! А потім ще раз тим ж контрольним вистрілом. І наповал усіх: наших інтелектуалів, що не знали де голови подіти від такого «красноріччя», телеглядачів і світову спільноту, якій відвисла щелепа досі не закривається, і Кремль, де від цього «крилатого томагавку», мабуть, всі сторчголов ходять. Припустимо, переляканий Жириновський втратив дар мови і тепер лиш жваво жестикулює, Кобзон, Валерія та Газманов зопалу репетирують Гімн України, а ошелешений Путін, зачинившись в кабінеті, кілька днів зовсім не подавав ознак життя. У цілій Росії, хоч сп’яну, але теж одразу ж зметикували, що Олег «нє шутіт» і зачали вимагати від свого правителя ввести на кордонах «матушки» осадовий стан. Навіть сепаратисти насторожилися, бо що від них залишиться, коли ми «тими» позаряджаємо свої гаубиці.
А-я-я, слово – не горобець. То є зброя гірше ядерної. Остання що – пшик, і тебе нема. Зате «крилатий томагавк» як приліпиться, то вік навіть коров’ячим скреблом не віддереш. Обляпаний Путін вже розпочав цю болісну процедуру відтирання. Тепер точно на нас не нападе. А як лише сунеться, то ми йому миттєво врубаємо кліп від 14 січня: «До загину без упину слухай Барну, вражий сину».
І хто б до того додумався, якби не наш земляк? Ляшкові пора на пенсію!

Михайло Опиханий