Україна відсвяткувала 24-у річницю Незалежності. У Чорткові продовжилися святкові заходи, розпочаті ще в неділю. Дата проголошення незалежності України стала поворотною віхою в історії розвитку нашої держави і могутнім стимулом для плідної, натхненної праці заради миру й добробуту українців.

“Безумовно, – хтось з відомих політиків сказав, – ці роки незалежності стали випробовуванням для всіх нас – випробовуванням на зрілість, на терпіння, на толерантність, нарешті, на здоровий глузд. І не може бути сумніву в тому, що працелюбний народ України в змозі поліпшити життя у своїй власній державі. Багато чого в нашій країні зараз викликає подив. Багато чого – обурення. Є чим пишатися, є що виправляти, є що вдосконалювати”.
Насамперед, відзначення Української Незалежності на Чортківщині розпочалося із молебню за Україну та полеглих героїв біля хреста, встановленого на честь проголошення незалежності України та пам’ятника Героям Небесної сотні на подвір’ї церкви Св. Покрови. В урочистостях взяли участь представники духовенства, керівники району і міста, керівники установ, підприємств та організацій району, директори і викладачі місцевих коледжів, небайдужа громадськість краю, ЗМІ. Відрадно, що національно-патріотичні заходи на Чортківщині ніколи не пропускають народний депутат України Олег Барна, депутат Тернопільської обласної ради Олександр Стадник…
Зі словами пам’яті про наших Героїв, які в різні епохи відали своє життя за незалежність України, до учасників заходу звернувся голова райдержадміністрації Михайло Сташків. Районний очільник нагородив грамотами за активну участь в українському національно-визвольному русі, вірне служіння українському народові, сумлінну діяльність, спрямовану на утвердження та розбудову української державності та з нагоди відзначення 24-ї річниці незалежності України наступних: Романа Бачинського, Віталія Бамбурака, Мар’яна Мелимуку, Стефанію Кучарську, Євстахію Бабій, Омеляна Бабія та Михайла Дроздовського. За багаторічну громадську діяльність, активну життєву позицію, значний особистий внесок у становлення і розбудову суверенної української держави та з нагоди відзначення 24-ї річниці незалежності України нагороджено наступних: Володимира Чепигу, Олександра Степаненка, Романа Басарабу, Стефанію Басарабу та Володимира Саварина.
У ході урочистостей, представники органів влади поклали квіти та лампадки до підніжжя хреста, встановленого на честь проголошення незалежності України та пам’ятника Героям Небесної сотні.
Опісля, звучали релігійно-патріотичні твори з найкращими побажаннями миру, злагоди та достатку для нашої незалежної України.

07

04

06

03

05