На щорічній «Різдвяній просфорі» з главою УГКЦ, що проводили у Києві 19 січня, побувала делегація з Чортківщини. Один із них – переможець конкурсу до дня Святого Миколая 11 -річний Дмитрик Майданик отримав свою нагороду та благословення від Блаженнішого Святослава.

На заході були присутні дипломати, культурні діячі, політики, прості вірні, численне духовенство.Для гостей колядували та ставили театралізовані дійства кілька колективів, які прибули з різних кутків України. Після цього гостям роздали частину просфори з медом. Завершився вечір виступом фольклорного ансамблю «Божичі».

– “Різдвяна просфора” – дуже цікава подія, – говорив до гостей глава УГКЦ. – Ми, святкуючи Різдво, в кожному місці, де те святкування відбувається, переживаємо маленький Вифлеєм – там, де народжується Христос. “Вифлеєм” означає “місто хліба”. І коли ми хочемо поділитися різдвяною радістю, ми ділимося благословенним різдвяним хлібом і тим самим ділимося різдвяною радістю з усіма, до кого Господь нас посилає. Тому сьогодні, ділячись з вами цією різдвяною просфорою, хочемо поділитися різдвяною радістю.  20minut.ua

 20minut.ua