Дев’ятикласники загальноосвітньої школи І-ІІІ ступеня №7 міста Чорткова прийшли в Чортківську об’єднану податкову інспекцію не лише послухати лекцію про історію та розвиток податкової системи, але й побачити, як працюють фахівці Міндоходів у Центрі обслуговування платників. Цей захід відбувався в період святкування річниці створення Міністерства доходів і зборів України.

Учням розповіли про історію створення Міністерства доходів і зборів, яке утворено шляхом реорганізації Державної податкової та Державної митної служб України та підписанням Президентом України 24 грудня 2012 року відповідного Указу. В результаті такої зміни функції новоствореного органу, крім податків, зборів, митних платежів, поповнилися й адмініструванням єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування.

Під час зустрічі з учнями заступник начальника Чортківської об’єднаної державної податкової інспекції Головного управління Міндоходів у Тернопільській області Марія Ковбаснюк наголосила, що у громадян є багато прав, однак обов’язків лише два – сплачувати податки та захищати Вітчизну. Цього року Міністерство доходів і зборів разом з Міністерством освіти з нового навчального року запровадило факультатив «Основи податкових знань». «Цей посібник допоможе оволодіти знаннями в сфері оподаткування та зайняти активну позицію свідомого громадянина – платника податків, який дбає про свою державу», – зазначила Марія Ковбаснюк.

Наприкінці зустрічі учням провели екскурсію залами Центру обслуговування платників, де вони мали змогу побачити роботу державних інспекторів під час надання адміністративних послуг громадянам.

Про це повідомив медіа-центр Міндоходів у Тернопільській області