На знак подяки за допомогу бійцям Тернопільської 44-ї артилерійської бригади в гості до колективу Чортківського державного медичного коледжу завітали старший офіцер відділення по роботі з особовим складом бригади, майор Андрій Бойко та полковник Володимир Затурський.

Військовослужбовці щиро подякували колективу медколеджу та керівництву навчального закладу від імені особового складу батальйону та тих підрозділів, які мали змогу оцінити все те, що було придбано для бійців. Зокрема, за зібрані кошти було придбано два автомобілі (грузовий та пасажирський), надано понад 307 тисяч гривень добровільних пожертвувань, на які придбано ліки для учасників бойових дій та для реабілітації поранених у зоні АТО, а також для членів їхніх сімей, паливно-мастильні матеріали, спецзасоби індивідуального захисту, 5 палаток, бронежилети, берці та термобілизну, теплові зори, коліматорні приціли, солодощі для воїнів, канцтовари та шкільне приладдя для дітей, які проживають у зоні АТО, кошти на пам’ятник учаснику Євромайдану, Герою України Назарію Войтовичу, – повідомляє прес-служба РДА.
– Ми прибули з відповідальною місією – від імені 44-ї бригади виразити слова подяки працівникам, студентам, усім, хто долучився до придбання авто і решту наданої допомоги, – зазначив Володимир Затурський, а також вручив нагрудну відзнаку та подяку директору медколеджу Любомиру Білику.
Щирі слова подяки директору навчального закладу також висловив і голова райдержадміністрації Михайло Сташків.
«Допомагати Тернопільській 44-ій артилерійській бригаді, над якою ми взяли шефство, першим зголосився директор медколеджу Любомир Білик. Автомобілі, придбані для військовослужбовців 44-ї бригади, за сприяння аграріїв Чортківщини, заповнили продуктами харчування та передали в зону АТО. Для формування професійної української армії, підтримки патріотичних настроїв ми повинні у будь-який спосіб знайти можливість і шляхи допомагати військовим», – наголосив під час виступу районний очільник.