Чортківська міська рада схвильована тим фактом, що Вами досі конкретно не вирішено питання щодо передачі установ (закладів), видатки на утримання яких згідно із ст. 89 Бюджетного Кодексу будуть проводитися із бюджету міста обласного значення…

 

Голові Чортківської районної ради

Заліщуку В.В.

Чортківська міська рада схвильована тим фактом, що Вами досі конкретно не вирішено питання щодо передачі установ (закладів), видатки на утримання яких згідно із ст. 89 Бюджетного Кодексу будуть проводитися із бюджету міста обласного значення.

Звертаємось до Вас та депутатів районної ради з проханням в найкоротший термін визначитись та прийняти остаточне рішення з даного питання, оскільки оформлення документів по прийманні-передачі (та і сама передача) потребує певного часу. В іншому випадку міська рада знімає з себе відповідальність за загрозу зриву фінансування бюджетних установ, що знаходяться на території міста у 2014 році.

Крім того, доводимо до Вашого відома, що прийняття установ (закладів) до спільної власності територіальної громади міста буде здійснюватись виключно в межах чинного законодавства – як цілісних майнових комплексів.

Сподіваємось на Ваше розуміння у вирішенні даного питання.

Михайло ВЕРБІЦЬКИЙ, Чортківський міський голова