Бучацькі міліціонери оперативно встановили особу ґвалтівника, який позбиткувався над пенсіонеркою.

Ще не забули жителі Тернопілля про безчинства, що творив 24-річний молодик на Бощівщині (він неодноразово ґвалтував 80-річну стареньку), як стало відомо, про іншого нелюда – тепер з Бучаччини. Останній познущався над 64-річною пенсіонеркою.
Над ранок 14 вересня до Бучачького райвідділу міліції зателефонувала жителька районного центру і повідомила про те, що щодо неї був скоєний злочин. Переборюючи страх і сором, пенсіонерка розповіла правоохоронцям про нічні події.
За словами потерпілої, близько 5 години до її квартири через вікно проник незнайомець. Погрожуючи фізичною розправою, зловмисник, всупереч її волі, вступив із нею у статевий контакт. Жертва згадала, що кривдник погрожував порізати її, якщо буде пручатися чи кричати. Та кликати на допомогу жінка все одно не мала кого, бо мешкає самотньо, а сусіди в цей час міцно спали.
– Потерпіла зателефонувала нам, щойно зловмисник покинув її помешкання, – повідомив т. в. о. начальника Бучацького РВ міліції Казимир Попіль. – І це було правильним рішенням. Адже часто жертви подібних злочинів мовчать про лихо, яке з ними сталося. Жінки соромляться розповідати про таке, чим і користаються лиходії. У цьому випадку особу ґвалтівника вдалося з’ясувати і він не уникне покарання.
Зловмисником виявився 32-річний житель Бучача. Як пояснив підозрюваний, він сам не розуміє, що його спонукало до такого ганебного вчинку. Виправдовується, мовляв, тоді був добряче напідпитку і не тямив себе. Та це зовсім не применшує його вини ні з моральної, ні з правової точки зору, – про це повідомляє Сектор зв’язків з громадськістю УМВС в Тернопільській області.