26-річний тернополянин Павло Баса, боєць полку особливого призначення “Азов”, загинув 7 січня. Тіло хлопця вже везуть в Тернопіль. Поховають загиблого у неділю, 11 січня, на Микулинецькому кладовищі. Похорон відбудеться о 15.00.

– Як мені сказали його привезуть в неділю зранку, – розповідає 20 хвилин сестра загиблого Кароліна. – Похорон у неділю, о 9.00 всі збираються Домі молитви, що на Микулинецькій. А поховання о 15.00…

За попередньою інформацією тіло Павла Баса везтимуть через КПП, що на виїзді до Збаража. Точне місце та час буде відомо завтра.

– Щоб написати і описати яким він був це складно, бо в голові досі не вкладається, що він лише був, а не є, – каже Кароліна. – Є дуже багато слів якими можна було б його описати. Наприклад, впертий, неслух, бунтівник, люблячий ,чуйний та поступливий. ВІн був різним, але завжди залишався самим собою.

Як розповіла Кароліна, Павло завжди її підтримув і дуже любив своїх друзів. Для неї він був не як старший брат, а скоріш як молодший.

– Він  часом потребував прочуханки, як мої менші братики, – продовжує дівчина. – Як казала мама: “Де не посієш , усюди вродиться”. Для мене він живий, він житиме у моєму серці та у пам’яті.