Дорогі краяни! Щиро вітаю Вас з Новим 2014 роком та Різдвом Христовим. Бажаю Вам та Вашим родинам здоров’я, оптимізму, злагоди та щастя. В ці передноворічні хвилини хочеться охопити думками прожитий рік, проаналізувати те, що зроблено і те, чого не змогли досягти, а також подумати про майбутнє.

 2013 рік дарував нам радість зустрічей та відкриттів, маленькі перемоги й великі здобутки, ми набували нового безцінного досвіду життя. Ми наполегливо працювали, звіряли власні досягнення із досягненнями країни, бувало що й спільними зусиллями долали труднощі, та найголовніше – впевнено і з оптимізмом дивились у майбутнє.

Напередодні Нового року прийнято загадувати бажання і вірити, що вони обов’язково здійсняться. Нехай же усі бажання, які Ви загадаєте Новорічної ночі збудуться вже у найближчому майбутньому.

Нехай Новий рік увійде до Вашого життя добрим і радісним, принесе злагоду і достаток, натхнення на нові здобутки, багато яскравих моментів, цікавих зустрічей та вдалих рішень, а людська шана нехай стане гідною подякою за плідну і самовіддану працю.

Нехай тепло різдвяної свічки зігріває Ваші серця протягом усього року. Будьте щасливими, здоровими й багатими! Будьте успішні!

З Новим 2014 роком! З Різдвом Христовим!

Щиро Ваш, Олександр Стадник, депутат та голова бюджетної комісії Тернопільської облради, куратор Чортківського району від обласної ради.

d722f2a14a84b7ad8053262f61a6106b_M