Шановна небайдужа чортківська і всеукраїнська громадо! Святим обов’язком редакції інформаційного ресурсу “Золота Пектораль” є інформування усіх читачів та авторів про продовження шпіонських напосідань на роботу нашого веб-сайту. Ось уже вкотре “безіменна” політична структура намагається знищити те, що називається об’єктивною культурно-суспільною цінністю – культурно-освітні та інформаційно-політичні журналістські розслідування.

Ми, редакція сайту, на чолі із головним редактором Володимиром Погорецьким із залученням усіх можливих засобів і способів (техслужб, правоохоронних органів) усіляко протидіємо корумпованими себелюбними системам влади. І робота ця на шляху успіху! Однак, попри трьохмісячне “штормування” сайту втрачено чималу кількість матеріалів. І відновлення їх сягає можливого-неможливого ракурсу подій. Не беззастережним залишається погіршення роботи ПК-носія редакції, що так чи інакше призводить до погіршення ситуації. Нагадаймо, що за 8 років роботи як паперового носію, так і електронного ресурсу владними структурами жодного разу не було посприяно у покращенні роботи журналістсько-літературної діяльності наших ресурсів, що становлять чи не єдине джерело інформованості як Чортківського краю, так і Всеукраїнської просвітянської мережі (про незабаром детальніше читайте в інтерв’ю з головним редактором).
Попри усілякі труднощі ми щиро віримо і надіємось, що наша діяльність, чи у випадку будь-якої іншої із-за толерантності та підтримки усіх журналістських служб буде відновлена. Повідомляємо також про те, що усі числа паперового носія “Золотої Пекторалі” (за 2015 та 2016 рр.) буде презентовано 26 березня 2016 року в с. Росохач, малій Батьківщині Степана Сапеляка, де й відбудеться відкриття меморіальної дошки та започаткування Літературної премії його імені (про це детальніше розповімо згодом). Фінансові питання на здійснення такого мастштабу подій редакція взяла на себе. Щиро надіємось на вселюдську підтримку та Божу допомогу у провадженні цієї справи!
Попри усілякі злодіяння безіменних структур, ми все ж виходимо на фінішну пряму інформаційного простору. Творіть і читайте на славу України!

Надія Сасанчин, власкор журналу «Золота Пектораль».