Звертаємося до вас по допомогу, тому що вже не маємо іншого виходу. ЦІлий рік відстоюємо палац культури і краєзнавчий музей, який місцева районна влада намагається привласнити. Будь-ласка, допоможіть нам!

Доброго дня всім, хто не байдужий до чужого горя!

Ми, творчий колектив районного центру культури і дозвілля та районного краєзнавчого музею, що у місті Обухів (підпорядковується Обухівській районній раді) звертаємося до вас з проханням звернути увагу на нашу глобальну проблему і допомогти у її вирішенні.

Докладніше про нашу біду.

У 2015 році в Обухівському районному відділі культури було призначено Чулу Галину Іванівну начальником відділу. З самих перших днів перебування на цій посаді вона відкрито оголосила, що «винищить всіх» і слова свого намагається дотримати до цього часу.

Вже цілий рік вона чинить зло за власним розсудом, тому коротко про її АНТИдосягнення:

 • Викрала нагороди у всіх творчих колективів районного центру культури і дозвілля (далі РЦКіД), мотивувала це тим, що всі нагороди куплено (ми розуміємо, що всі мислячі люди зараз здивуються, але так, Галина Іванівна у всьому бачить те, чим безпосередньо займається тільки вона);
 • Незаконно зняла всі надбавки (10% до окладу) колективам, які мають звання «Заслужений»;
 • Неодноразово зривала захист творчим колективам звання «Зразковий» та «Заслужений»;
 • Жодного разу не була присутня на захистах звань тих чи інших колективів;
 • Не відвідує жодних свят та заходів, які входять до її юрисдикції, включно з Днем Незалежності України;
 • Не має відповідної до займаної посади освіти;
 • Не має культури спілкування з підлеглими та інакомислячими людьми;
 • Незаконно звільнила директора краєзнавчого музею Ю.К. Домотенка (який все життя поклав на те, щоб створити цей музей, вклав всього себе у те, щоб сьогодні наш Трипільський край мав історію). Наразі через ряд судових тяжб його поновлено. Але через всю гидотну яку вона виливала на Почесного громадянина міста Обухів, Юрія Корнійовича розбив інсульт після чого хвороба (РАК) стала прогресувати;
 • Двічі незаконно зірвала проведення конкурсу на заміщення посади директора краєзнавчого музею;
 • Двічі незаконно зірвала проведення конкурсу на заміщення посади директора РЦКіД;
 • Постійно розповсюджує плітки і необґрунтовану жодними доказами інформацію;
 • Використовує нецензурну лексику по відношенню до підлеглих;
 • Погрожує та «прикривається» своїм братом, Котенко Володимиром Івановичем, який працює у найвищий державній керівній інстанції, керівництвом Київської області, зокрема Левом Парцхаладзе;
 • Повністю некомпетентна у займаній посаді, не володіє елементарними навиками керівника і натхненого лідера;
 • Неконтрольовані напади гніву, розпускає руки «за шкірки» трясла та виштовхала з кабінету колишнього директора РЦКіД;
 • Незаконно призначила «своїх людей» виконувачем обов’язків директора РЦКіД та районного краєзнавчого музею;
 • Не дотримується Указу Президента України щодо проведення конкурсу на заміщення посад директора РЦКіД та районного краєзнавчого музею (не подає інформацію до засобів масової інформації, не повідомляє громадськість про можливість участі у конкурсі, намагається фальсифікувати документи «своїх» кандидатів);
 • Переселила районний Центр творчості дітей та юнацтва з центру міста Обухів у село Красна Слобідка, Обухівського району, тим самим унеможливила зайнятті для діток, які за багатьох причин не мають можливості відтепер там займатися (тобто знищила заклад).

Це коротенький ряд із того, що зараз відбувається в нашому місті і районі.

Вчора, 27.10.2016 року в Обухівськів районній раді відбулося засідання постійної комісії з питань культури, де районний відділ культури на чолі з Чулою Г.І. та керівництво Обухівської РДА в лиці заступника голови РДА Білецького Сергія Володимировича, депутатським корпусом та членами даної комісії розглядали декілька нових статутів для комунальних закладів району, зокрема і РЦКіД та музею. І все б нічого, але керівництво рай адміністрації і нинішня незаконно поставлена в.о. директора РЦКіД лобіювали статут «власного виробництва» в якому хочуть змінити «ОРГАН УПРАВЛІННЯ» (замість райради, а відповідно громади, на РДА, тобто передати надбання народу в одні руки), а також змінити «ПОРЯДОК ЛІКВІДАЦІЇ» підприємства (тобто створити умови для максимально легкого знищення вищевказаних закладів). Ми не віримо, що зміна саме ЦИХ двох пунктів приведе до процвітання установ, які ми відчайдушно захищаємо цілий рік. Звісно, ми, як творчий колектив були присутні на даному заході, щоб захистити інтереси РЦКіД та музею. Наша присутність і виступ щодо недовіри ефективності запропонованих статутів знову змусив перенести засідання постійної комісії з культури чи на 28.10 чи на 31.10.2016, так чіткої відповіді ми не отримали.

Ситуація критична, заклади можуть не «дожити» до процесу децентралізації та об’єднання громад (аналізуючи запропоновані нашими можновладцями статути є підозри, що вони можуть перейти у приватну власність і не сьогодні-завтра стати черговим торговим центром чи магазином).

В зв’язку із цим, 1 листопада 2016 року о 09:00 в місті Обухів по вул. Малишка, 10 (площа навпроти РДА) відбудеться народне віче за участі: творчих колективів, батьків та дітей, громадських організацій, активістів міста та району, громади міста Обухова та Обухівського району, а також керівництва та депутатського корпусу Обухівської міської ради, запрошено засоби масової інформації (ТБ, радіо та газети). Ми будемо вимагати звільнення начальника відділу культури Чули Г.І. та передачі районного краєзнавчого музею та РЦКіД місту Обухів.

Ми просимо Вас, долучитися до нашого НАРОДНОГО ВІЧЕ. Сьогодні, можливо останні дні, коли район і місто ще мають культурні здобутки та свою історію, тому ми благаємо всіх, хто не боїться шанувальників путінського режиму диктаторства, допомогти розповсюдити цю інформацію та приїхати на наше НАРОДНЕ ВІЧЕ.

До цього листа також ми додаємо матеріали-докази нашого самозахисту.

З повагою, та надією на спасіння,

Керівники творчих колективів РЦКіД та районного краєзнавчого музею:

Васильченко Ірина Євгеніївна – керівник Народної естрадної вокальної студії «Джайв», (093) 841-07-99;

Усевич Юрій Іванович – керівник Зразкового ансамблю Народного танцю «Квіти Трипілля», (095) 857-34-38;

Лазарєва Олена – керівник Народної циркової студії «Сузір’я» ;

Андрєєв Володимир Володимирович – керівник «Школи танцю Володимира Андрєєва»;

Черемісін Андрій – керівник школи танцю «Underground Family Danse School», (093) 541-20-21;

Кисельов Сергій Григорович – керівник Народного театру мініатюр;

Пінігін Іван Костянтинович – режисер РЦКіД, (097) 532-76-11;

Велет Василь Богданович – керівник ансамблю народних інструментів;

Домотенко Юрій Корнійович – директор Обухівського районного краєзнавчого музею, (067) 260-27-10.

***

1 листопада 2016 року о 09:00 ранку в місті Обухів, по вул. Малишка, 10 відбудеться протесна демонстрація проти діючого керівництва району, яке вже протягом року докладає максимальних зусиль для знищення комунальних закладів,  відповідальних за розвиток та підтримку  культури населення.

З 2015 року творчі люди, краєзнавці, історики, бібліотекарі, Народні майстри, ветерани, громадські організації та молоді активісти намагаються всіляко зберегти свої заклади та запобігти «рейдерському захопленню» зі сторони місцевої РДА та  Обухівського районного відділу культури на чолі з Чулою Галиною Іванівною, яка відкрито погрожує розправою усім, хто не дає нищити народні здобутки, називаючи імена власного брата, Котенка Володимира Івановича, що працює у найвищих органах державної влади, керівництва Київської області, а саме Льва Парцхаладзе та інших високо посадовців, яких на її думку мають боятися люди, що віднедавна скинули з себе ярмо рабів.

В зв’язку із тим, що нахабство і впевненість у безкарності місцевих можновладців досягла пікового рівня, громадськість міста та району збирають Народне віче (01.11.2016, 09:00 м. Обухів, вул.. Малишка, 10 площа біля Обухівської РДА).

Також на Народне віче запрошені:

Міський голова міста Обухів

Міський голова міста Українка

Представники Асоціації малих міста України

Депутати Обухівської міської ради

Народні депутати України

Керівництво Київської області

Політичні партії

Громадські організації

Депутати Київської обласної ради

Асоціація правників України

Конгрес Активістів Культури України

Обласна спілка АТОвців

Юридична сотня

Волонтерська сотня

Ветерани другої світової війни

Шкільний парламент міста Обухів

Творчі колективи

Історики, краєзнавці

Звертаємося до вас з проханням допомогти нам у розповсюдженні даної інформації та бути присутніми на НАРОДНОМУ ВІЧЕ (01.11.2016, 09:00, м.Обухів, вул..Малишка, 10). Маємо надію на те, що все ж разом вдасться врятувати культуру Трипільського краю.

Запрошуємо всіх небайдужих, підтримати  історію, культуру, творчість!

Контактні особи: (067) 499-39-31 Ольга.

Ми у соцмережах: вконтакті: https://vk.com/event131660100 ;

фейсбук: https://www.facebook.com/events/1760782334185967/