Сьогодні близько першої години ночі група молодих людей  прийшла до Тернопільського міськвідділу міліції, що на бульварі Тараса Шевченка, 10.  Деякі молодики були у масках, двоє з них мали в руках пляшки із займистою сумішшю та поводили себе агресивно, порушуючи громадський спокій.

За свідченнями очевидців дехто із молодих людей за зовнішніми ознаками були у стані алкогольного сп’яніння. Мешканці навколишніх будинків зателефонували до міліції.

На повідомлення правоохоронці відреагували оперативно, вже за декілька хвилин на місце події прибула слідчо-оперативна група та наряди патрульної служби. Молодики, почувши сирени міліцейських автомобілів, що наближалися, кинулися втікати. Хто ці люди,  з якою метою прийшли під адмінбудівлю міського відділу  – правоохоронці з’ясовують.

Нагадаємо, що після пожежі у міському відділі проводиться відновлювальні ремонтні роботи. Правоохоронці Тернопільського міського відділу міліції тимчасово працюють за адресами: вулиця Коновальця, 6 та вулиця Яремчука, 34 (колишні перше та друге відділення міської міліції).

Прес-служба ГУ МВС у Тернопільській області.