Спорудження реколекційного будинку уже розпочали у селі Бобрівники, Монастириського району. За попереднім задумом на цьому місці буде новий духовний центр, куди можуть приїжджати жителі з усієї України.

“У неділю, вранці, чую в серці, що Бог хоче щоби спільнота почала будівництво реколекційного будинку. Всі члени спільноти знають, що нам деколи не вистачає коштів навіть на елементарне служіння. Тобто я розумію, що самотужки ми цього зробити не зможемо. Саме тому почав перевіряти пророцтво і одразу ж зателефонував до владики Дмитра Григорака, – розповідає Олесь Маргітич, старший служитель спільноти “Святого Миколая” УГКЦ. – Маючи розмову з владикою сказав так як мені сказав Бог: “Бог прагне подарувати для спільноти реколекційний будинок!” Владика зразу ж відповів: “Якщо Бог хоче, то добре, благословляю на це. Бог подарує вам не тільки землю, а й будиночок на ній!”
Тоді, Олесь Маргітич сказав, що хоче, щоб реколекційний центр знаходився між Івано-Франківською Архієпархією та Бучацькою Єпархією.
“Владика одразу дав номер телефону отця Василя, адміністратора у селі Добромишлі, і отець Василь зразу ж виявив бажання допомогти нам, знайшовши декілька земельних ділянок, – зауважує Олесь Маргітич. – Та Бог не хотів щоб ми будували реколекційний у Добромишлі, а у селі Бобрівники, де Бог подарував нам майже гектар землі, зразу ж біля Церкви. На цій землі вже є проведений газ, світло та будиночок (як пророкував владика, для служителів). Але якщо Господь дає, то дає у повноті. Поруч із нашою земельною ділянкою знаходиться двохповерховий будинок (вже готовий реколекційний), колишнє приміщення крамниці, яке зараз не працює. Владика Дмитро саме у цей час веде перемовини, щоби викупити це приміщення”.
У маленькому будиночку ще потрібні капітальні ремонти. Цей будинок буде для формації служителів, де раз на місяць служителі спільнот будуть з’їжджатися для спільних наук та спільної формації. Нажаль, кошти на реставрацію цього будинку спільнота повинна зібрати самотужки, чим швидше ми його відремонтуємо, тим швидше зможемо формувати служителів. Що стосується великого будинку то дуже прошу всіх про молитву за те, щоб владика зміг його викупити та щоб ми отримали фінансову допомогу із закордону на облаштування його”.
За облаштування реколекційного будинку, створення хресної дороги та духовного відродження села виступають і мешканці невеличких Бобрівник.
“В селі люди тільки за ініціативу спільноти “Святого Миколая” УГКЦ, – розповів Ярослав Когут, старший брат при церкві і мешканець Бобрівник. – Зараз у будинку, де планується облаштування реколекційоного центру проводяться ремонти, паралельно мова йде про будівництво хресної дороги. Попередньо заплановано проводити реколекції кожен тиждень від четверга до неділі – тобто приміром група з 30 осіб приїжджатиме поселятиметься тут – ці люди будуть молитися, ходити на науки і так далі”.
Всі роботи у селі виконують на пожертви благодійників, а як тільки єпархія заключить договір з громадою, тоді можна буде залучати якісь інвестиції з – за кордону.