На Чортківщині член Партії регіонів та депутат місцевої Петро Стефаняк райради під мовчазну під згоду теперішньої влади доводить до знищення комбінат хлібопродуктів. Працівники місяцями не отримують зарплатні, їх робочий тиждень складає всього три дні. На рахунку прихвостня Хоптяна це вже третє величезне знищене підприємство.

Спочатку був знаменитий Ягільницький кінний завод. Пізніше з мільйонними боргами залишилося товариство «Дружба-Товсте». Чортківчани поки досить стримано протестують проти свавілля Стефаняка. Раніше горе-керівник прикривався дружбою з самим губернатором Валентином Хоптяном. Та ще більше він догоджав дружині голови ОДА Надії Хоптян. Пана Стефаняка неодноразово бачили у близькому оточенні «першої леді» області.
Ситуація загострюється з кожним днем. Громадськість готова до акцій протесту. Та поки люди вимагають розібратися з діяльністю Петра Стефаняка районну та обласну владу.
Петро Олексійович Стефаняк був директором Ягільницького кінного заводу і довів державне підприємства до зубожіння та повного розвалу. Тут і незаконне розпаювання, і земельні оборудки (за підприємством числилася земля). Добивши знаменитий на всю Україну кінний завод, перейшов “працювати” директором ТОВ “Дружба-Товсте”. Результат діяльності: неповернуті кредити, заборгованості з заробітної плати, гучна афера з розкрадання коштів Аграрного фонду, в сумі 1 млн 251 тисяча грн. (є рішення судів про зобов’язання повернути державі незаконно отримані кошти). Не повернувши ні копійки, Стефаняк “тікає” на посаду директора Чортківського комбінату хлібопродуктів. Знаючи “бойову біографію“ Стефаняка, трудовий колектив намагався не пустити нового директора на комбінат. Проте пан Петро, будучи активним членом Партії Регіонів (депутат Чортківської районної ради від Партії Регіонів), був підтриманий місцевою адміністрацією і “продавлений” на посаду. У подальшому колектив неодноразово страйкував намагаючись відстояти свої права. Комбінат фактично працює на 10-20 % своєї потужності. Місцевим підприємцям ставляться невигідні умови здачі давальницької сировини, як результат, вони віддають свої замовлення в сусідні області, а люди мають 3-4 денний робочий тиждень.

 Погляд

One Response