Про це повідомила офіцер-миротворець ГО «Офіцерського корпусу» Алла Борисенко під час засідання громадської ради при облдержадміністрації, яке відбулося вчора. Сумну статистику підтвердив заступник обласного війського комісара Андрій Миськів.

«На сьогодні ми маємо 58 загиблих, кілька осіб зараз знаходяться в полоні. «Офіцерський корпус» робить все можливе і неможливе для їх звільнення. Майже у половині сімей учасників АТО є проблеми з одержанням одноразової грошової допомоги. Нам розповідають про якісь черги на цю виплату», — розповіла Алла Борисенко.

Члени громадської ради при Тернопільській ОДА висловили своє бачення щодо замовчування з боку влади цієї проблеми та ухвалили рішення звернутися до Президента України та Прем’єр-міністра щодо термінового вирішення питання виплат сім’ям загиблих по 609 тисяч.

За інформацією Урядового порталу, на теперішній час здійснено виплати сім’ям 105 загиблих на загальну суму 63 млн. 945 тис. грн. Матеріали на 48 військовослужбовців перебувають на стадії оформлення. Загалом статус учасника бойових дій присвоєно 10738 військовослужбовцям.

Акценти