У залі засідань Бережанської районної ради за організації ГО «Об’єднання «Самопоміч», за підтримки ГО «Бережанська Самооборона» відбулася зустріч з учасниками АТО, мужніми воїнами нашого краю, котрі щиро вболівають за незалежність і територіальну цілісність України. До проведення дійства долучилися й працівники галузі культури, методисти райво.

У заході брали участь Олег Іванійчук – майор, заступник командира батальйону «Тернопіль», Віталій Чернецький – прапорщик, старший технік роти, боєць 24-ої механізованої бригади, Михайло Максимишин – старший сержант, боєць 128-ої гірсько-піхотної бригади, Володимир Болєщук – рядовий батальйону «Тернопіль», депутат обласної ради, один із лідерів «Зарваницької громадської ініціативи» та Володимир Горбовий – сержант батальйону «Тернопіль». Майже всі вони брали участь у Євромайданах та «Самообороні».
Присутнім учням і вчителям місцевих шкіл, представникам громадськості району про «гібридну» війну на сході України, про героїзм наших земляків розповіла ведуча заходу, директор Бережанського РБК Леся Ковтун. Зворушливими були виступи самих вояків Олега Іванійчука та Володимира Болєщука, розповіді про воєнні дії на Луганщині й Донеччині, про жахливі руйнування від обстрілів російсько-терористичних агресорів, що не зважають на «Мінські домовленості» з дотримання миру, про допомогу самовідданих волонтерів, у тому числі й тернопільських та бережанських. Відрадно, що нині обласна рада створила цільовий фонд для підтримки учасників АТО і членів їх сімей. Для цього виділені відповідні кошти. Ініціатором даного рішення був депутат обласної ради, учасник війни на Донбасі Володимир Болєщук. У нашій країні – складна ситуація. Триває війна, гинуть і зазнають поранень українські вояки, страждають їх сім’ї. Допомога учасникам АТО і їх сім’ям, за словами п. Володимира, повинна стати пріоритетом для місцевих влад всіх рівнів. Завдяки цьому фонду буде можливість допомогти сім’ям бійців, підтримати наших героїв.
Учасників бойових дій на Сході України привітали голова районної ради Степан Кленик, голова ГО «Бережанська Самооборона», активіст ГО «Об’єднання «Самопоміч» Олег Захарків. Хвилиною мовчання всі присутні вшанували пам’ять загиблих українських героїв, незламних бійців-патріотів.
Пісенні дарунки гостям презентували вихованці естрадної студії «Крок» Бережанського РБК (керівники студії Роксолана та Роман Видиші). Як присвята усім борцям за волю України лунали пісні у виконанні Олександри Дяк, Марії Сапіщук, Анастасії Андрощук (гра на гітарі – Анатолій Безкоровайний та Артур Тебінь).
Завершилось дійство спільним виконанням Державного Гімну України.

Тетяна Будар.

11109593_346622338882439_8554602429992112008_n

10390041_346622232215783_7049726909330875878_n