25-26 травня цього року у Тернополі пройдуть літературні вакації для початкуючих поетів і письменників. Ці дводенні лекції і спілкування молодих авторів із Тернополя та районних центрів нашої області з відомими представниками красного письменства дадуть змогу усім юнакам і юнкам, які не мислять життя без художнього слова, підвищити рівень свого письма, зробити його якіснішим і доладним.  Звертаємося до усіх благодійників, рекламодавців матеріально підтимати цей мистецький захід.

 

ВЕСНЯНІ ЛІТЕРАТУРНІ ВАКАЦІЇ

(25-26 травня 2013 року)

 

                                                                                                     МЕТА

Популяризація літературної спадщини Тернопілля, знайомство талановитої молоді з провідними письменниками Тернопілля та України. Сприяння розвитку літературних здібностей серед талановитої молоді Тернопілля.

ІНФОРМАЦІЙНІ ПАРТНЕРИ

ТОО НСПУ, Богемний вісник «Культреванш», журнал «Золота Пектораль».

 

ОРГКОМІТЕТ «ВЕСНЯНИХ ЛІТЕРАТУРНИХ ВАКАЦІЙ»

Пасічник Наталія Іванівна

Асистент кафедри теорії і практики перекладу Тернопільського національного педагогічного університету ім. Володимира Гнатюка. Відповідальний секретар Богемного вісника «Культреванш». Член редколегії журналу «ЗОЛОТА Пектораль». Член Національної спілки письменників України з 2009 р. Член Національної спілки журналістів України з 2011 р.

Контактна інформація:

Телефон +380506920662

+380977588206

Email – pasichnyk1@yandex.ru

 

Наталія Мусієнко – журналіст, кореспондент газети «Місто».

Контактна інформація:

Телефон +380981048439

 

 ПРОГРАМА

 

ДЕНЬ ПЕРШИЙ

 Лекція Романа Скиби на тему «Ази версифікації». (Роман Скиба – поет, член НСПУ, лауреат численних літературних конкурсів та премій, шеф-ред Богемного вісника «Культреванш»).

  1. Кава-брейк.
  2. Лекція Олександра Вільчинського на тему «Шлях молодого прозаїка». (Олександр Вільчинський – прозаїк, журналіст, член НСПУ, лауреат численних літературних конкурсів та премій.)
  3. Кава-брейк.
  4. Екскурсія в Літературному музеї м. Тернополя.

 

ДЕНЬ ДРУГИЙ

Майстер-клас Ганни Осадко на тему «Як оформлення книги може зробити її успішною». (Ганна Осадко – художник-ілюстратор, поетка, прозаїк, редактор видавництва «Навчальна книга «Богдан»»).

  1. Кава-брейк.
  2. Майстер-клас Сергія Пантюка на тему «Як видати свою першу книгу». (Сергій Пантюк- поет, прозаїк, член НСПУ, редактор «Видавництва Сергія Пантюка»).
  3. Кава-брейк.
  4. Авторські читання учасників «Весняних літературних вакацій» (модерують Наталія Пасічник і Наталія Мусієнко).

 

 За роз’ясненнями та коментаріями можете також звернутися і до головного редактора журналу «Золота Пектораль» Володимира Погорецького (моб. тел. 097-28-85-035)