24 грудня 2013 року у великому залі Чортківської районної ради відбулася двадцять шоста сесія Чортківської районної ради. До розгляду питань порядку денного голова районної ради Володимир Заліщук привітав з днем народження депутата райради Ярослава Філінчука та повідомив присутніх про результати виборів Пастушівського сільського голови, вручивши букет квітів новообраному голові – Володимиру Салямону. Володимир Заліщук інформував присутніх про розпуск депутатської групи Партії Регіонів у Чортківській районній раді.

Депутати почули звіт представника комітету національного спротиву Чортківщини Богдана Батринчука і приступили до розгдяду питань порядку денного, доповниши його за пропозицією депутата райради Олександра Степаненка ще одним питанням “Про заяву депутатів Чортківської районної ради щодо суспільно – політичної ситуації в Україні та стану дотримання прав і свобод громадян”.
Після оголошення результатів виборів до Чортківської районної ради по Капустинському одномандатному мажоритарному виборчому округу № 13 та прийняття рішення “Про визнання повноважень депутата Чортківської районної ради” голова Чортківської районної ради Володимир Заліщук від імені депутатського корпусу привітав новообраного депутата райради Оксану Чайчук із обранням до складу депутатського корпусу райради.
Після цього депутати дружно приступили до обговорення питань порядку денного. Найбільш дискусійними були питання “Про внесення змін до районного бюджету на 2013 рік”, питання передачі майна установ освіти – ЗОШ І – ІІІ ступенів м.Чорткова, позашкільних навчальних закладів, Чортківської районної комунальної музичної школи, Чортківського районного комунального краєзнавчого музею, бібліотек, Чортківського районного комунального центру соціальної реабілітації дітей – інвалідів “Дорога в життя”, котрі після дискусій знайшли підтримку депутатського корпусу, адже і депутатський корпус райради, і депутатський корпус міської ради, і виконавча гілка влади мають зробити все, щоб від наших рішень не постраждали люди, які працюють в даних установах, а заклади успішно функціонували і надавали якісні послуги.
Детально обговорили депутати звіт голови Чортківської районної ради, який взяли до відома, та голови райдержадміністрації про виконання делегованих повноважень згідно рішення районної ради № 19 від 10 грудня 2010 року “Про делегування повноважень районної ради районній державній адміністрації”, по якому не прийняли жодного рішення, так як жоден з проектів рішення не набрав відповідної кількості голосів.
Активно обговорили депутати і інформацію про стан доріг на території району та заходи філії “Чортківський райавтодор” по підготовці дорожнього господарства до роботи в зимовий період.
На завершення сесії голова Чортківської районної ради Володимир Заліщук привітав депутатський корпус райради з наступаючими Новорічними і Різдвяними святами, побажавши миру, злагоди, достатку і благополуччя в кожну родину та кожен населений пункт нашого району і України.

За повідомленням Чортківської районної ради