Двісті американських доларів та 500 гривень забрали дві жінки у чоловіка, який тільки приїхав із заробітків.  Житель села Залісся, що на Чортківщині, не хотів швидко повертатись додому тому й пішов до одного із тернопільських барів, де зустрівся з шахрайками.

Зі слів жителя Чортківщини, добрався він поїздом з Києва до Тернополя пізно ввечері. Вирішив зекономити на таксі і дочекатися ранкового рейсового автобуса, тому й зайшов до найближчого бару, замовив випити та закусити.

– До столика підійшли дві жінки. Старша, котрій на вигляд уже за сорок, запропонувала поїхати відпочити до сауни. Близько опівночі усі троє зайшли до бані, що поблизу міського стадіону. Зрозуміло, від такого відпочинку заробітчанин очікував більше, аніж прийняти душ. Проте цим і закінчилося, – кажуть у прес-службі УМВС України в області. – Чортківчанин розповідає, що коли він вийшов з душової кабіни, жінок уже не було. Разом з ними зниклі і гроші, які були в штанах.

Причетними до крадіжки грошей виявилися 45-річна тернополянка та її 32-річна подруга з Шумського району. Зрештою, жінки й не заперечували своєї причетності до вчиненого. Проте грошей у них вже не вилучили.

http://doba.te.ua