Тарас має хист до малювання і день у день передає його учням однієї із тернопільських шкіл, працюючи вчителем образотворчого мистецтва. Його улюблені теми – національна патріотика: портрети наших предтеч Степана Бандери, Романа Шухевича, а ще – духовність, образ Богородиці вдаровано одному із храмів у Заліщиках.  Назар теж мешкає в Тернополі і політика стала справою його  життя. Обидва племіники є членами обласної організації ВО “Свобода”. Знаю їх обидвох і шаную за доброту та скромність, лагідну вдачу. 

А тепер свіжим поглядом новина від Назара Яворського: “Кожного дня на Театральному майдані Тернополя відбувається народне віче. Цим тернопільці висловлюють підтримку активістам на Майдані у Києві. З дня в день містяни отримують тут свіжу, достовірну й вичерпну інформацію про події в області та Україні, вирішують, як діяти далі. Місцеві аматори створюють різдвяну атмосферу колядками та віншуваннями.

Тернопільський майдан продовжує жити! Наш майдан є прикладом для багатьох міст України, адже тут уже другий місяць поспіль пліч-о-пліч і дорослі, і діти. Влада чекає, коли ми здамося, влаштовує провокації. Але ми будемо і надалі відстоювати власні позиції.

Не зважаючи на перешкоди, ми продовжуємо збиратися. Особливо приємно бачити тих, хто приходить на Майдан кожного дня вже другий місяць поспіль. Не меншає кількість волонтерів. Багато з них допомагають нам поширювати листівки, виконують інші завдання Штабу національного спротиву. Наш обов’язок і діло честі – донести нашу ідею до серця кожного українця, як заповідав Степан Бандера. Вірю, що спільними зусиллями ми здобудемо перемогу!”, – зазначив, виступаючи перед громадою, депутат Тернопільської обласної ради, член Штабу національного спротиву Назар Яворський.