Україні в рамках посилення національної безпеки необхідно рухатися по двох напрямах. Перше – це посилювати контррозвідку в Україні та професійно її розвивати. Друге – розпочати потужну, знову ж таки, професійну боротьбу з тероризмом. У цьому впевнений лідер Руху «Справедливість» Валентин Наливайченко.

Професійно розвивати контррозвідку, пояснив Наливайченко, це якомога більше представників молодого покоління в цій структурі, їхнє сучасне навчання, в тому числі – й ІТ-технологіям.

«Не пістолет вже вирішує для контррозвідника його професіоналізм, а здатність зрозуміти проблему, зрозуміти загрозу, вибудувати оперативну комбінацію, витягнути інформацію і затримати, бажано на місці злочину, диверсанта або шпигуна вже на нашій території», – сказав лідер Руху «Справедливість».

Політик також підкреслив, що Україна страждає від глобальної загрози тероризму, в Україні тероризм – диверсійного характеру. «Боротьба з тероризмом – це друга функція, яку професійно треба розвивати в нашій країні, яка повинна належати СБУ, як антитерористичному центру, але з упором на бойові сили спеціальних операцій», – підкреслив він.

f3ccdd27d2000e3f9255a7e3e2c488001426595616

Leave a Reply

Your email address will not be published.