У неділю, 3 червня, на центральному стадіоні смт Козова відбулися фінальні ігри з міні-футболу обласного турніру серед команд учасників бойових дій, присвячений пам’яті бійця АТО Ярослава Сташківа.

Як розповіла волонтер Бережанського відокремленого підрозділу «Спілка бійців та волонтерів АТО «Сила України» Галина Сапеляк, котра підтримувала в Козовій бережанців, за перехідний кубок турніру боролися команди Бережанського, Підгаєцького, Козівського районів та м. Тернополя (команда «Спілки бійців та волонтерів АТО «Сила України»). В одноденних спортивних баталіях гравці показали, що вміють боротися не тільки з російськими окупантами, але й за почесний спортивний трофей на ігровому полі.

За результатами змагань перше місце і перехідний кубок турніру виборола команда Козівського району, друге місце – за командою Бережанського, третє – Підгаєцького районів. Усі команди-учасниці нагороджені кубками, грамотами, грошовими преміями, а також футбольними м’ячами та наборами «Козівщина туристична». Визнані й нагороджені грамотами та призами в номінаціях: кращий воротар – Богдан Граєнчук, кращий захисник – Назарій Власов, кращий бомбардир – гравець команди Бережанщини Ігор Зелінський, кращий гравець – Віталій Концуляк.

До могили полеглого героя війни на сході України з путінськими терористами Ярослава Сташківа учасники й організатори турніру поклали вінок квітів і запалені лампадки.  Сину загиблого бійця  – Петрові Сташківу помічник депутата Верховної Ради Тараса Юрика Василь Мудло вручив подарунки – футбольний м’яч, спортивну форму та набір для гри у бадмінтон.

Участі команди Бережанщини посприяли районна держадміністрація (голова Ігор Гринкевич) та приватний підприємець Сергій Біленький.

Тетяна Бідзіля, м. Бережани.

Козова турн.