Спорткомплекс “Економіст” міста Чорткова впродовж п’яти днів збрав усіх любителів футзалу Чортківщини, адже там відбувались ігри турніру з футзалу серед колективів фізкультури, підприємств та організацій. Цей турнір проводився вже четвертий рік поспіль та став традиційним.

У змаганнях взяли участь дванадцять колективів: Бучацької Єпархії, команди держслужбовців, районної лікарні, освітян, прокуратури, слідчого ізолятора, міліції, команди “Вікторія”, приватного аграрного підприємства “Караван”, Служби безпеки України, пожежної частини, Чортківського інституту підприємництва та бізнесу.
П’ять днів тривали ігри любителів футзалу: спочатку у двох підгрупах, а у фіналі — за коловою системою. Та нарешті визначились найсильніші, найспритніші, найвитриваліші учасники турніру. Перше місце виборола команда Бучацької Єпархії, друге місце завоювала команда Інституту підприємництва та бізнесу, третє місце посіла команда державної служби.
Переможців та призерів нагороджено кубками і грамотами від організаторів — Чортківського районного центру фізичного здоров’я населення “Спорт для всіх” та відділу у справах молоді та спорту Чортківської РДА.