Нещодавно дитячий хореографічний колектив «Дивограй» Борщівської школи мистецтв, у тандемі із хореографом Галиною Чорній, виборов Гран-прі Міжнародного конкурсу-фестивалю мистецтв «STAR DREAM» у номінації «Хореографічне мистецтво». Журі вразило майстерне виконання танців «Гопак» та «Жартівливої польки».

Вперше в історії міста борщівський дитячий танцювальний колектив отримав дві премії такого гатунку! Учасники колективу також були нагороджені іменними дипломами та медалями. Приємно відзначити, що головою журі фестивалю був зірковий гість – Дмитро Коляденко – хореограф, танцівник, співак, актор, телеведучий, в загальному – людина-свято.
І Міжнародний фестиваль-конкурс “STAR DREAM” відбувся за підтримки Творчої спілки Асоціації діячів естрадного мистецтва України та Хмельницької обласної державної філармонії, у приміщенні якої і проходили змагання талантів у дев’яти різних номінаціях. У фестивалі брали участь 45 учасників, наймолодшим із яких щойно виповнилось 5 років, найстаршим – по 18. Всього 122 конкурсних номера. Кожен із учасників мав змогу продемонструвати різноманітність творчих досягнень.
За результатами оцінювання у кожній із номінацій, а також у всіх жанрах та вікових группах, кваліфікованим журі було обрано одне перше, два других і три третіх місця. Поборотись таки було за що! Запекла боротьба тривала за Гран-прі фестивалю, адже на кону – сертифікати на 100, 200, 300, 500 і 1000 євро на літній відпочинок і право участі у міжнародному конкурсі-фестивалі мистецтв у Болгарії.
Відомий хореограф Дмитро Коляденко відзначив саме український народний танець у виконанні борщів,ян і був вражений постановкою та технікою виконання наших діток.

Ірина Співак,
мати учасника ансамблю «Дивограй».
Фото авторки.

unnamed (4)

unnamed (5)