Відповідно до Закону України «Про звернення громадян», Закону України «Про доступ до публічної інформації» Чортківською місцевою прокуратурою проводиться особистий прийом громадян, розгляд їх звернень та запитів про доступ до публічної інформації.

Так, згідно затвердженого графіку, керівник Чортківської місцевої прокуратури Турецький П.С. проводить прийом громадян щопонеділка з 10:00-13:00 годин за місцем знаходження прокуратури: м.Чортків, вул. Горбачевського 4.
Заступник керівника Чортківської місцевої прокуратури Цаплап Я.П. проводить прийом громадян щовівторка з 10:00-13:00 годин за місцем знаходження прокуратури: м.Чортків, вул. Горбачевського 4.
В інший час прийом громадян здійснюється черговим прокурором у відповідні дні передбачені графіком.
У відділах Чортківської місцевої прокуратури здійснюється прийом громадян за місцем знаходження відповідних відділів у смт. Гусятин, м.Борщів та м.Заліщики.
У прокуратурі функціонує телефон гарячої лінії: 03552-2-13-43 де громадяни можуть отримати консультацію з питань, що належать до компетенції органів прокуратури.
Окрім того, згідно статті 19 Закону України «Про доступ до публічної інформації» запити на інформацію можуть подаватися на вибір запитувача в усній, письмовій чи іншій формі (поштою, факсом, телефоном, електронною поштою chortkiv@oblproc.gov.te.ua). Запит може бути індивідуальним або колективним. Письмовий запит подається в довільній формі. Приймання запитів та надання доступу до публічної інформації проводиться у приміщенні Чортківської місцевої прокуратури, а також у підпорядкованих відділах. Робота із запитувачами інформації проводиться у робочий час.
Також громадяни можуть звернутися з електронним зверненням за електронною адресою chortkiv@oblproc.gov.te.ua.

Прокурор місцевої прокуратури Роман Маржан