14 лютого весь світ відзначає Міжнародний день дарування книг! У цей день зазвичай дарують книжки один одному, залишають книжки в людних місцях, збирають книжки та віддають їх волонтерським організаціям, поповнюють фонди бібліотек.

Це свято, за сім років свого існування, отримало підтримку в усьому світі та продовжує знаходити нових ентузіастів і учасників.
День дарування книг – свято, яке стало міжнародним не тільки по причині своєї глобальної суті, а й тому, що корінням своїми воно вийшло з народу, тобто ініціатива його появи належить одній звичайній людині – американці Еммі Бродмур – засновниці сайту дитячої книги в США.
Просуванню свята сприяла підтримка відомих письменників та блогерів.
Ми, золотопекторалівці, закликаємо жителів Чорткова, керівників району і міста, депутатів міської, районної, обласної рад, місцевих підприємців, активно долучатися до святкування Міжнародного дня дарування книг: купіть і подаруйте, без вагань, книгу (книги) українських письменників своїм дітям, родичам, школам, бібліотекам. Радість від такого божого і людяного вчинку, поза всяким сумнівом, воздасться вам сторицею.