Група тернопільських журналістів сьогодні  відправилася у мандрівку печерним світом. Завдання –  успішно та без втрат пройти  маршрутами однієї з найвідоміших печер Тернопілля – печери«Млинки».

Подорож печерою «Млинки», яка знаходить в селі Залісся Чортківського району Тернопільщини, є найбільш цікавою для  екстремальних спелеотуристів. Загальна протяжність розвіданих маршрутів – 43 км. Для проходження печерою потрібне спеціальне спорядження: ліхтар, комбінезон, рукавиці, зручне взуття, наколінники, а ще – важливо не боятися замкнутого простору.

Бувалі спелеотуристи кажуть, що подорож печерами – екстрим для відважних. Сподіваємося, що тернопільські журналісти отримають безліч задоволення і не отримають жодної травми.

Перша згадка про печеру «Млинки» датується 1960 роком. Подальше дослідження ходів печери було  здійснено відомий дослідником, засновником тернопільської спелеології, відкривачем перших і найбільших в Україні та світі гіпсових лабіринтових та інших печер Володимиром Радзієвським.

http://7days-ua.com