4 квітня чортківська міська влада ініціює загальноміський санітарний день, якщо погода завадить – його буде перенесено на найближчі погідні дні. Виконавчий комітет Чортківської міської ради вирішив залучити до прибирання міста в рамках двомісячника благоустрою якомога ширшу громадськість – насамперед представників організацій, установ, підприємств, що діють на території Чорткова. Сія чаша не мине і керівників міста і району, приватних підприємців, представників громадських об’єднань, навчальні заклади, небайдужих жителів міста.

Природно бажання кожної людини дихати чистимо повітрям, пити джерельна воду, бо кожен з дитинства пам’ятає незаперечно істину: чистота – запорука здоров’я. Саме тому всі ми разом повинні дбати про своє місце проживання, хай це буде власний двір, вулиця, селище чи місто. А з приходом весни це питання набирає особливої актуальності. Адже зима залишає по собі багато сміття та листя, поламаних дерев, зруйнованих огорож тощо.

Нам усім треба зробити турбота про навколишнє середовище нормою життя та жити за правилом: не тільки прибирати землю та водойми від забруднення, а й не засмічувати їх, дбати про довкілля не за приписами та розпорядженнями, а щодня.

5 квітня будуть проводитися роботи з упорядкуванням міських кладовищ у мікрорайонах Залізничному та Синяково, на вул. Степана Бандери та Ягільницькій. Цього дня міська влада та комунальні служби забезпечать перебування й роботу відповідної техніки на кладовищах, аби полегшити громаді та зробити ефективнішими роботи з благоустрою на кладовищах. А до кладовища на вул. Ягільницькій 5 квітня курсуватиме автобус від зупинки військкомату – проїзд буде безкоштовним.