Уляна Третяк (Войтюк) – yародилась у селі Мшанець, що на Теребовлянщині. Після закінчення Чортківського державного медичного коледжу у 2005 році пішла працювати медсестрою. Але в пошуках кращої долі, як сотні тисяч інших українців у 2007 році, подалась за кордон.   Нині з чоловіком Василем та синами Богданчиком і Денисиком проживає у місті Чикаго, штат Ілліной. Ця інформація міститься на сайті населеного пункту, де народилася наша героїня.
   Про надзвичайну вроду українок знає весь світ і тому нема нічого дивного, що Уляні вдалося поступити в модельну школу відомої в штаті Ілліной балерини Яни Герман.
Після закінчення якої, уже як топ модель, Уляна брала участь у багатьох показах відомих в США брендів. Це: Atelier AZZA, Laurel Bridal Boutique, Maison de LaCour , Romantika Lingerie boutique , Zoya moda atelier, Red Paris, Viktoria’s closets boutique, Fraley Le, Hector-Havier Monarrez, Jovani ,Olga DeNoGGa, Sensuelle Couture, Cattleya , Amanda Archer , Silkutopі… А також друкувалась на сторінках популярних глянцевих журналів «VS Chicago» та «Express».
Як зізнається сама Уляна нелегку працю моделі можна вмістити у фразі «Крізь терни до зірок»

   Пропонуємо вашій увазі невеличкий відеоролик з виступів Уляни Третяк.