Дружба дружбою, а пильності втрачати не варто. Бо ніколи не знаєш,  чого чекати навіть від найкращих приятелів. 25-річна жителька Чортківського району у цьому переконалася на власному досвіді.

Про те, що з її рахунку зникло без малого три тисячі гривень, жінці повідомили у банку. Туди вона пішла,  аби відновити загублену, як вона думала, кредитку. Після відвідин банківської установи потерпіла поспішила повідомити про зникнення грошей міліціонерів.
Вже під час розмови з правоохоронцями чортківчанка згадала, що останній раз бачила картку, коли позичала її подрузі. Того дня товаришці терміново знадобилися гроші, от і вирішила виручити її. Оскільки готівки не мала, дала знайомій свою кредитку і сказала пін-код  неї. Позичене 22-річна дівчина повернула, тож власниця одразу й не згадала про цей випадок. Міліціонери ж вирішили перевірити,чи, бува, не зняла подруга більшої суми. У припущеннях не помилилися.
Інформація про те, що її обікрала саме подруга, шокувала потерпілу, бо цій людині вона довіряла найдорожче – дитину.
Обманщицю на чисту воду вивили правоохоронці. З’ясувалося, що картку вона поцупила, коли доглядала за дитиною подруги, і без відома власниці двічі знімала гроші.  Чужими коштами крадійка погашала власний кредит. Загалом обікрала товаришку майже на три тисячі гривень.
Розпочато кримінальне провадження  одразу за двома частинами статті 185 ККУ: першою – крадіжка та другою – крадіжка вчинена повторно.