Сім найменувань золотих виробів виніс із помешкання знайомої 28-річний житель Чорткова. Частину викраденого молодик встиг здати у ломбард, решту в нього вилучили міліціонери.

 До працівників Чортківського райвідділу міліції із заявою про крадіжку звернулася 21-річна жителька райцентру, – повідомляє сектор зв’язків з громадськістю УМВС в Тернопільській області. Дівчина повідомила, що з її квартири зникли золоті прикраси загальною вартістю вісім тисяч гривень. Власних здогадок про те, хто міг поцупити ювелірні вироби у потерпілої не було, тож правоохоронці взялися з’ясовувати обставини зникнення золота.

 Причетним до крадіжки виявися знайомий потерпілої – 28-річний чортківчанин. Чоловік часто навідувався у гості до дівчини, інколи залишався ночувати. Напередодні крадіжки він також побував у помешканні потерпілої. Як з’ясували правоохоронці, саме тоді чоловік й поцупив із шафи золото подруги: сережки, ланцюжки, підвіски. Дещо із краденого обміняв у ломбарді на готівку, решту відніс до себе додому.

Відрито кримінальне провадження за статтею 185 Кримінального кодексу України (крадіжка).