Дивно, що керівництво і депутати Чортківської районної та міської рад навіть не зібралися на позачергову сесію і не підписали, бодай,  звернення до центральних органів влади із закликом не зволікати з прийняттям євроінтеграційних законів, необхідних для підписання Угоди про Асоціацію України з Європейським Союзом, не закликали чортківчан поїхати на Народне Віче «За Європейську Україну», яке сьогодні відбудеться у Києві.

Вчора люди, які масово прийшли на день вшанування пам’яті жертв голодомору на міське кладовище, сподівалися, що лідери політичних партій та громадських організацій і рухів місцевого розливу все ж таки організують якусь недільну протестну акцію, але  реакція їх, таких вже «намальованих і пишних», виявилася до цієї, поза всяким сумнівом, історичної події прохолодною і нульовою.

Українці вже четвертий день повсюдно висловлюють свою підтримку євроінтеграційним процесам в Україні, а у Чорткові якесь незрозуміле затишшя, ніби перед бурею, правда, хіба-що у тарілці з голубою облямівкою.

 Володимир Погорецький.

2 коментарі

  1. гнат

    шкода що Заліщуку не стало розуму, чи сміливості самому зібрати сесію, тому мусіли депутати їздити по селах і збирати підписи .Ганьба.

  2. vita

    До слова редактору. В Чорткові 24 листопада перед будівлею РДА відбулось віче. Депутати від опозиції вже подали підписи на позачергову сесію 26 листопада. Голова РДА обдзвонює директорів ПАПів, щоб не йшли на сесію