У понеділок, 14 квітня, на засіданні ЦВК було сформовано 213 окружних виборчих комісій для проведення позачергових виборів Президента 2014 року. На Тернопільщині вже сформовано 5 окружних виборчкомів.

Центри окружних виборчих комісій будуть розташовані у Тернополі, Збаражі, Зборові, Теребовлі і Чорткові. Коли оголосили списки членів комісії кожного із окружкомів, то зацікавленість викликав останній. Зокрема, у склад Чортківського ОВК увійшов колишній голова скандального обласного тервиборчкому Сергій Іщенко. Нагадаємо, що комісія, очолювана комуністом, сином працівника ОДА Сергієм Іщенком впродовж двох років нехтула правом майже 20 новообраних депутатів брати на участь в роботі обласної ради. Тервиборчком не збирався на засідання, незважаючи ні на рішення судів, ні на тиск громадськості. Цього разу він представляє кандидата у Президенти України регіонала Михайла Добкіна. Зауважимо, що раніше цей чоловік представляв у комісіях комуністів та литвинівців.
На сьогоднішній день окружна виборча комісія №169 у Чорткові провела вже два засідання, але пана Іщенка не було на жодному. Сергій Сергійович подав заяву про заміну його у комісії і документи вже мали б подати у ЦВК, саме тому і не з’являвся на засіданнях. Відмовився через своє небажання цього разу бути у комісії і ще одна причина, за його словами, це те, що йому надзвичайно далеко добиратися.Що ж до питання, чому він мав представляти М. Добкіна, заявив наступне: «Я не підтримую жодного із кандидатів, робота є робота. Щодо попередніх виборів і кого представляв тоді, це знову ж таки робота і збіг обставин».
Разом з тим це не єдина відмова від посади у цьому окружкомі. Голова комісії від кандидата у Президенти України комуніста Петра Симоненка – Костишак Людмила – також заявила, що хоче, аби її замінили. Причиною, яку вона назвала, стала недостатність досвіду роботи у цій сфері, тому просить на заміну більш обізнану людину. (Щодо її заміни жодних претензій чи непорозумінь у комісії не виникало).

Інфопростір