У молитовному наметі на Майдані плачуть ікони. Замироточили дві ікони – одна із зображенням Ісуса Христа, і друга – з Божою Матір’ю та немовлям. Ці ікони були врятовані з церкви-намету під час пожежі 19 лютого, в той час як силовики штурмували Майдан. Хто приніс їх на Майдан із самого початку – невідомо.

Одна з парафіянок молилася біля ікон у Страсний тиждень і побачила, що в очах Ісуса стоять сльози. Наступного дня сльоза скотилася і по щоці Сина Божого, одразу стали відчувати запах мира. До намету тепер вишиковуються довжелезні черги, – повідомляє newsyou.info.
Розповідають також, що кожного дня на одязі і руках немовляти, на руках Божої матері з’являються руді цятки – миро.
Архієпископ Євстратій каже, що мироточення є незаперечним дивом. Матеріал, із якого зроблені ці ікони, не має значення.
За словами волонтера молитовного намету Олесі Кушилюк, мироточити ікони почали під час молитов за Україну, повідомляє радіо “Київ 98 ФМ”.
Жінка впевнена, що це знак того, що українцям зараз потрібно більше часу приділяти саме молитвам за країну, за народ.
– Бог дав такий знак, щоб почати молитися до Божого милосердя і щоб не було біди, щоб не було війни. Бог хотів нас у такий спосіб застерегти, щоб люди певним чином згуртувалися через молитву. Тому що коли була біда ще з давніх-давен дзвонили дзвони, люди збирались на соборну молитву, говорить Олеся Кушилюк.

http://mykyiv.com.ua/