І сміх, і гріх… На сайті Тернопільської ОДА розміщена така інформація: «Голова Тернопільської обласної державної адміністрації Валентин Хоптян зустрівся з керівництвом Чортківського району, аби обговорити перспективи розвитку райцентру та району зокрема, у зв`язку з набуттям Чорткова статусу міста обласного значення.

У нараді взяли участь заступник голови Тернопільської ОДА Петро Гоч, директор департаменту охорони здоров’я Руслан Мостовий, а також  директор департаменту фінансів Степан Скибиляк.

Влада області та району обговорила шляхи розвитку територіальної громади, питання фінансово-економічної самостійності. Сторони також дійшли згоди, що питання надання населеному пункту статусу обласного центру вивчать на прикладі інших регіонів…».

Цікаво лише знати: «Чому не запросили на таку «поважну» зустріч Чортківського міського голову Михайла Вербіцького, яко ініціатора чи духовного натхненника, чи, якщо хочете знати, кузькіна вам усім мать, хрещеного батька ідеї/плану/стратегії/мрії, яку вдалося зреалізувати 19 вересня 2013 року, коли депутати Верховної Ради України проголосували за постанову про віднесення міста Чортків Чортківського району Тернопільської області до категорії міст обласного значення?».

 На зустрічі були присутні (видно з фотографій) від Чорткова лише голова РДА Степан Кобіс та голова райради Володимир Заліщук. Але пальма першості має належати Чортківському міському голові, а не усіляким сидням в облдержадміністрації, які вже, мабуть, почали ділити шкуру вбитого ведмедя, себто «проштовхувати» на майбутні посади, йдеться про начальників міських відділів культури, освіти тощо) «своїх» людей. Так і свербить язик сказати: «А болт вам великий через екватор, пани-хоптянники, а не наш Чортків».

Володимир Погорецький.