Вчора, 16 березня, в райдержадміністрації відбулося засідання установчих зборів з формування нового складу Громадської ради при Чортківській райдержадміністрації. До нового складу Громадської ради увійшли 22 представники, які подали відповідний пакет документів.

Шляхом рейтингового голосування головою оновленого складу Громадської ради обрано Івана Стечишина, який є головою Чортківської районної громадської організації «Федерація футболу», обрано також і двох заступників – Юрія Кривого, члена Тернопільської обласної громадської організації «Координаційна рада підприємців Тернопільщини» та Богдана Саварина – члена громадської організації «Громадський майдан». Секретарем Громадської ради обрано – Галину Кінь. “Золоту Пектораль”/”Пектораль” у громадській раді представляє золотопекторалівський адміністратор – Андрій Боднар, районну організацію воїнів-“афганців” – її очільник Михайло Заблоцький. Перше засідання Громадської ради заплановане на 27 березня поточного року о 15.00год.

2 коментарі

  1. Орест МУРАВА

    написали в жовтій пресі, що Стечишин регіонал і всі члени громадськоі ради регіонали,але то аж сміх яка брехня. ми теж були з паном чепигою на засІданні,то що ми прихильники виходить ригів?шепета обрав собі одну тактику всіх ригами обзивати, але та його спостерігачка з адміністтраціі в окулярах що була перепутала праведне з грішним-бо махомета взагалі не було там, боровий не голосував бо немав права голосу бо не е членом гр ради.а хотюк від удару утримався. брехлива твоя писака віктор- але чого дивуватись така як ти!А ще Барну о зачепили – ви його мізинця не вартуете!