Слідчі Тернопільського відділу Національної поліції внесли до Єдиного реєстру досудових розслідувань відомості за фактом підроблення документів.

Справа стосується шкільних атестатів, до яких, за свідченнями одного з педагогів Чорткова, директор місцевої школи-інтернату вносить неправдиві відомості.
Вчителька звернулася до правоохоронців із заявою про те, що керівник навчального закладу та окремі батьки учнів випускних класів чинять на неї тиск з метою завищення оцінок. Педагог також повідомила, що директор самовільно виписує додатки до свідоцтв окремим учням із завідомо неправдивими та завищеними оцінками, аби полегшити їм вступ до навчальних закладів.
Кримінальне провадження розпочато за частиною першою статті 358 Кримінального кодексу України. Проводиться досудове розслідування.

Досьє 102

8 коментарів

 1. юрій

  Про що Ви говорите, панове? Оцінка в школі – це суто суб”єктивна річ. Хто ставить одне – має право, по-чесному, ставити інше…

 2. Андрій

  Що ж, дочекались скандалів і в місцевій освіті. Подібних щось не пригадую. Єдиного не розумію, чому та чесна вчителька не сповістила прокуратуру про злочин раніше, якщо вона про нього знала. Чому приховувала, а значить порушувала закон сама. А загалом – дуже прикро, бо школа-інтернат завжди мала добру славу. Тепер – ця пляма надовго. Будемо чекати рішення суду.

 3. Діма

  Згоден, що злочини мають каратися. Але не розумію, чому ця чесна вчителька, знаючи про зловживання директора, повідомила прокуратуру лише тоді, коли у неї виник серйозний конфлікт з директором. Значить до цього вона покривала злочин. А хіба це не злочин? То хіба ж вона чесна? Соромно має бути обом, бо осоромили не тільки себе, але і цілу школу, вчителів, багатьох з яких знаю і поважаю. Сумно…

 4. Анатолій

  Наскільки я розумію, фальшиві оцінки в атестати виставлялись не за “дякую”, то варто, щоб така людина дійсно понесла відповідне покарання

 5. Освіта

  Олександр розумний і відповідальний директор інтернату, а ці жіночки-пліткарки в його школі просто не можуть змиритися з тим, що він їх керівник. Це все наклепи на нього, дай йому, Боже, сили це пережити!

 6. Степан

  А ви впевнені , що це простий педагог? Можливо це завуч даного навчального закладу? Щось тут так все написано дивно… Цілком підтримую Володимира. Де ж ті факти? А “педагог” хіба не понесе відповідальність?…

 7. Володимир Добрянський

  Володя! Що ти подаєш інформацію, яка не відповідає реальним фактам. Де докази? Перш за все, аби давати відомість, необхідно мати докази.