Нещодавно викладачі та студенти Чортківського державного медичного коледжу мали змогу перевірити свої знання англійської, спілкуючись з Джоном Олвудом, лікарем-анастезіологом з Лондона. Джон – цікава і неординарна особистість. Він захоплюється фотографією, журналістикою, сучасною музикою, Україною та українцями і легко знаходить спільну мову з людьми.

Тому, по можливості, ми запрошуємо його на зустрічі із студентами у рамках гуртків з англійської мови за професійним спрямуванням та проведення практичних тренувань. Як правило, такі зустрічі проходять у невимушеній дружній атмосфері, що дозволяє студентам подолати так званий «мовний бар’єр» і застосувати набуті раніше мовленнєві навички. Безпосереднє спілкування з лондонським лікарем є доброю мотивацією вивчення англійської мови для майбутніх медичних працівників.
Студенти медичного коледжу вивчають іноземні мови протягом усього курсу навчання. Згідно з навчальними програми, вони отримують не лише базовий рівень іноземної мови, але й вивчають курс іноземної мови за професійним спрямуванням, що є дуже важливим для кар’єри майбутнього медичного працівника. Більшість студентів усвідомлює, що знання іноземних мов , особливо англійської, – життєва необхідність. Адже вона використовується при заповненні анкет, складанні резюме, у діловому та приватному листуванні чи спілкуванні. Англійська – це своєрідний must have для сучасного студента. Володіючи англійською мовою, він має змогу дізнатися про найновітніші досягнення в галузі медицини безпосередньо з професійної літератури. Науковці вважають, що люди, які володіють іноземними мовами, мають більш гнучке та оригінальне мислення,. Адже, кожна мова – це ключ, що відкриває двері до чогось нового і незвіданого.
Уже кілька років поспіль Джон Олвуд щиро підтримує Україну, постачаючи медичне обладнання для лікарень і медичних закладів Тернополя, Івано-Франківська і Чорткова. Відвідуючи наш навчальний заклад, доктор Олвуд щоразу не перестає дивуватися постійним змінам у матеріально-технічній базі, що відбуваються завдяки вмілому керівництву директора коледжу, заслуженого лікаря України, кандидата медичних наук Любомира Степановича Білика. Сучасні аудиторії, оснащені за останніми технологіями, дозволяють викладачам проводити заняття з використанням інтерактивних засобів навчання, що сприяє підвищенню ефективності засвоєння нового матеріалу. Колектив коледжу робить усе необхідне для виховання конкурентоспроможного молодого спеціаліста. Тому випускників Чортківського державного медичного коледжу радо зустрічають у медичних закладах не тільки нашого регіону та України, але й за кордоном, де вони працюють за фахом.

Світлана Паньків та Марія Полутренко,
викладачі англійської мови
Чортківського державного медичного коледжу

IMG_6314