Міністерство соціальної політики з метою недопущення поширення негативних настроїв у суспільстві інформує, в тому числі відділ освіти Чортківської РДА, що у зв’язку з незавершенням процедури відкритих торгів на закупівлю послуги з харчування дітей, потерпілих від Чорнобильської катастрофи, у навчальних закладах, розташованих на забруднених територіях, з 03.03.2014 року харчування потерпілих дітей не відбувається, орієнтовна дата початку харчування квітень 2014 року. Наразі Міністерством соцполітики вживаються всі можливі заходи щодо недопущення зриву реалізації державної соціальної програми.

У найближчий час буде направлено відповідний обсяг асигнувань для своєчасного забезпечення необхідних компенсаційних виплат, передбачених постановою Кабміну від 08.02.1997 р. №155 «Про порядок та розміри компенсаційних виплат дітям, які потерпіли внаслідок Чорнобильської катастрофи», за період протягом якого потерпіла дитина не харчувалася в їдальні навчального закладу. У зв’язку з наведеним, з метою захисту конституційних прав дитини, а також права на безплатне харчування згідно п.11 ст.30 ЗУ «Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи», Міністерство просить:

– Регіональні органи соціального захисту населення забезпечити своєчасну виплату компенсацій батькам потерпілих дітей;

– Органи освіти і науки провести роз’яснювальну роботу з керівниками навчальних закладів та батьками дітей, в яких не буде здійснюватися харчування, – зазначила начальник відділу І.Гулька.

One Response

  1. Світлала Гапонюк,мама учня Сашка Гапонюка

    Замість провести роз’яснювальну роботу начальник відділу освіти лиш “зазаначила”- пише сайт “Чортківські новини” http://news.chortkiv.net.ua/category/news/. Хлопці би хоч помилки свої перевіряли)) а ще розумний зроозуміє, що будуть компенсовувати грошима за період нехарчування дітей і вина в проблемі нехарчування не чортківської влади,а ясно ,щ о це справа міністерства. Але ж то треба розумітися. Добре, що компенсують,але ж дітям їсти все ж хочеться. Все як в Україні!