У текстурі останнього в часі зібрання спільноти районної організації Національної спілки журналістів України спом`януто й ім`я журналіста Петра Шептицького – адже в червні минуло десять літ, як він відійшов у засвіти. Спом`януто недарма: одностайно вирішено, аби продовжив своє життя конкурс його імені, запроваджений ще 2007 року, що тривав кілька літ поспіль. До цього поохочувала побратимів по перу свого чоловіка вдова журналіста Оксана Шептицька, загостивши на зустріч з його книжкою «Перед аркушем чистого паперу».

Механізм реалізації такого наміру озвучив ініціатор конкурсу, головний редактор журналу «Золота Пектораль» та однойменного інтернет-сайту Володимир Погорецький.

Отож, конкурс ім. Петра Шептицького, на який подаються роботи (тільки жителями Чортківщини, або студентами навчальних закладів надсеретового міста!!!) публіцистичного характеру, художнього слова, фотосвітлини, приймаються та публікуватимуться в часописах «Голос народу», «Чортківський вісник», на web-сайті  журналу «Золота Пектораль». Триватиме конкурс до 1 березня наступного року – дати народження покійного журналіста. Переможців буде відзначено й грошовими преміями, і Грамотами. Найпомітнішою заохотою, власне, для переможця, стане можливість опублікування його твору на сторінках журналу «Золота Пектораль».

Отож, чекаємо на ваші твори, небайдужі! Пишіть та заходьте: м. Чортків, вул. Зелена, 3, редакція газети «Голос народу» (електронна адреса: qolnar@ukr.net), телефонуйте: 2-15-42, 2-36-85; м. Чортків, вул. Шевченка, 21, редакція газети «Чортківський вісник» (електронна адреса: visnyk09@ukr.net), телефонуйте: 2-19-36.