Український інді-гурт LILOVIY  презентував  відео та нову версію сингла на слова Юрія Іздрика “Your sweet dreams”. 

Це ніжна лірична пісня, у записі якої взяв участь і відомий джазовий піаніст Олексій Боголюбов. Цю версію LILOVIY виклав у соцмережі під час новорічних свят, у грудні 2020. Наразі музиканти пропонують нове прочитання та акустичне гітарне звучання пісні, інформують “Вікна”.

Ось що розказує про цю пісню та її версії Олена Ковернік, автор музики та вокалістка гурту LILOVIY:

“Ця пісня — здається  несерйозним, милим щебетом, так воно і є.  Але по суті вона торкається важливих речей. Якщо замислитись, можна говорити  про наші мрії, почуття. Але краще послухати пісню і  прожити емоцію. 

Пісню “Your sweet dreams” ми презентували в грудні, на новорічні свята. Ми записали трек з Олексієм  Боголюбовим, відомим джазовим піаністом.  В плані  музики Олексій розуміє мене з пів слова! Ми зробили цікаве аранжування з дзвіночками й струнними інструментами. Атмосферно вийшло!

А після того, як пограли на репетиції з гітаристом Антоном, захотілось зробити ще й версію на гітарі. Акустичне звучання гітар — це ж наша родзинка”.

Цей сингл  продовження  співпраці з відомим українським письменником, поетом та музикантом Юрієм Іздриком.  Раніше, літом минулого року, LILOVIY випустив альбом на його вірші. Наразі гурт  продовжує працювати з поезією Юрія Іздрика, йде робота над другим альбомом на вірші поета, у планах – концерти Україною.