Не переконання та ідеали спровадили 28-річного жителя Копичинців Гусятинського району взимку до Києва, де вирував Майдан. А, з його слів, саме там він був з лютого аж до липня. Поїхав на так звану Революцію Гідності з нечистою совістю, бо мав нести покарання і за кримінальні злочини, і за ухилення від адміністративної відповідальності. Ще злобнішим повернувся, бо тепер перебуває в ізоляторі тимчасового тримання за замах на вбивство.


Від працівників місцевої клінічної лікарні надійшло повідомлення про те, що до них доправлені двоє молодих жінок з вогнепальними пораненнями. Міліціонери, виїхавши до медичного закладу, з’ясували – у потерпілих справді стріляли, але не з вогнепальної зброї, а гумовими набоями. І вчинив це співжитель однієї з них.
Дізнавшись ім’я кривдника, міліціонери зрозуміли, що справу мають не з новачком кримінального ремесла. Адже зловмисник уже декілька місяців перебуває у розшуку за вчинення шахрайств, нанесення тілесних ушкоджень та ухиляння від адміністративної відповідальності. Правоохоронці доклали усіх зусиль, аби не дати 28-річному жителю Копичинців втекти, бо, зі слів потерпілих, коли він чинив над ними розправу, на вулиці на нього уже чекало таксі.
На одному з виїздів з Гусятинщини патрульна машина перекрила дорогу таксі. В салоні справді був розшукуваний. Цього разу спланована втеча провалилася.
Міліціонери знайшли та вилучили знаряддя замаху на вбивство. За попередніми даними, адже експертиза ще триває, пристрій для відстрілу гумовими кулями був перероблений з пневматичної зброї. Її, як стверджує зловмисник, він привіз зі столиці.
Незрозумілим залишається мотив жорстокого вчинку. За що помстився молодик своїй колишній співжительці та її подрузі? Адже одна з них, за висновками лікарів, отримала кульове поранення тім’яної частини голови, а інша – потилиці, зап’ястя лівої руки та пальця правої руки. Зловмисник на це запитання мовчить. Співжителька розповідає, що причиною конфлікту стали діти, начебто новоявлений батько, якого не було майже півроку, раптом з’явився і став вимагати, аби малі були з ним. Коли жінка заперечила, зловмисник, як аргумент, вийняв пістолет . В цей час в помешканні перебувала подруга. В неї лиходій випустив три кулі, а колишній зайшлася одна – в голову.
Вчинивши розправу над жінками, 28-річний житель Копичинців хутко покинув місце злочину, сів у таксі, яке чекало його на вулиці, і знову думав «змайданити». Та план втечі зруйнували міліціонери.
Як повідомив начальник Гусятинського райвідділу внутрішніх справ Олег Демчан, сьогодні підозрюваний перебуває в ізоляторі тимчасового тримання. Суд постановив арештувати його на час досудового розслідування. Вийти на волю стрілку по живих об’єктах, найімовірніше не вдасться, адже стаття, яку інкримінують молодикові, а це закінчений замах на вбивство (ч.2 ст.15, п.1 ч.2 ст. 115 ККУ), передбачає ізоляцію від суспільства аж до довічного ув’язнення.

Фактор Тернопільщини